Justyna Steczkowska wrzuciła wideo z synami. Wszyscy wiemy, jak wygląda Leon, a Stanisław? Bardzo wyrósł!

Justyna Steczkowska nie należy do grona gwiazd, które często pokazują swoje pociechy. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i wstawiła na swój Instagram wyjątkowy film. Miłośnicy gwiazdy nie kryją zachwytu!

Justyna Steczkowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, która od 25 lat z powodzeniem rozwija muzyczną karierę. Artystka realizuje się jednak nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, jak ważna w jej życiu jest rodzina. Ostatnio piosenkarka postanowiła zaserwować fanom niespodziankę i udostępniła na Instagramie wyjątkowe wideo z najbliższymi.

Zobacz wideo

Justyna Steczkowska zachwala macierzyństwo

Justyna Steczkowska od 20 lat pozostaje w związku małżeńskim z modelem i architektem Maciejem Myszkowskim, a owocem ich miłości jest trójka pociech. Artystka doskonale odnajduje się w roli mamy nastoletnich synów - Leona i Stanisława - oraz najmłodszej córki Heleny. Gwiazda nie ukrywa, jak wielkim szczęściem jest dla niej posiadanie rodziny. I chociaż nieczęsto publikuje na Instagramie zdjęcia czy filmy z potomstwem, tym razem zrobiła wyjątek!

Śniadanie z rodzinką. Bycie mamą to najfajniejsza rzecz na świecie - napisała artystka.
 

Fani Justyny Steczkowskiej nie kryli zdziwienia, że artystka ma już takich dużych i przystojnych synów. Przy okazji obserwatorzy docenili też urodę piosenkarki:

Szok, że masz takich dużych synów i jeszcze takich przystojniaków.
Super chłopaki. A Pani jest piękną, pozytywną kobietą. Miłego dnia.
Jakie przystojniaki! Oj, ktoś tu będzie „typową” teściową.

Na ostatni przytoczony komentarz gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć:

Nie ja. Ja „jestem” nietypową teściową. Nie wtrącam się w życie prywatne moich synów. Chyba że poproszą o radę  - wyjaśniła.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska instagram.com/justynasteczkowska

Dla Was też macierzyństwo jest takie ważne?