Justyna Steczkowska sama opiekuje się sparaliżowaną mamą. "Myślałam, że nie dam sobie rady". Zdradziła, co daje jej siłę

Justyna Steczkowska pokonuje przeciwności losu. Ostatnio wyznała, że zdecydowała się zająć osobiście chorą mamą.

Justyna Steczkowska jest bardzo aktywna - oddaje się nie tylko karierze muzycznej, poświęca się także rodzinie. Wyznała, że ostatnio przybyło jej obowiązków i myślała, że tego nie udźwignie. Chodzi o stan zdrowia jej mamy.

Justyna Steczkowska opiekuje się mamą

Utalentowana artystka była bohaterką programu "Uwaga! Kulisy sławy", gdzie uchyliła rąbka swojej prywatności. Zaprosiła kamery do swojego domu i pokazała, jak wygląda jej codzienność. Okazuje się, że Steczkowska zaopiekowała się mamą po wylewie, która porusza się na wózku inwalidzkim i nie mówi.

Nie chciałam, by mama trafiła do domu starców ani innego miejsca, w którym czułaby się osamotniona. Postanowiłam, że zamieszka z nami i tutaj się nią zajmę. Spadło na mnie tyle nowych obowiązków i emocji, że myślałam, że nie dam sobie rady.
Pewnego dnia zdarzyło się coś niezwykłego - spojrzałam na moją mamę i uśmiechnęła się do mnie. Wtedy byłam już pewna, że dam sobie radę. To najpiękniejsza lekcja miłości, jaką mogłam odebrać - mówiła gwiazda w programie "Uwaga! Kulisy sławy".
 

Rodzice Justyny mieszkali w Stalowej Woli i wychowali dziewięcioro dzieci. Pierwotnie dom pod Warszawą, który zamieszkuje miał należeć do rodziców artystki:

Ten dom budowaliśmy z mężem dla rodziców razem z mężem, ale kiedy tata zmarł, postanowiliśmy tu zamieszkać, bo nie mieliśmy co z tym domem zrobić. Pierwotnie to był dom, żeby mieli miłą, fajna starość na wsi i żeby byli bliżej Warszawy, bo większość dzieci tu mieszka - powiedziała Steczkowska.

Steczkowska mieszka jeszcze z mężem i dziećmi: 18-letnim Leonem, 14-letnim Stasiem i 6-letnią Helenką. Najstarszy syn w tym roku pisze maturę i mieszka w Warszawie.

Justyna wielokrotnie powtarzała, że to rodzina jest dla niej najważniejsza. Artystka konsekwentnie to udowadnia. Brawo!

DK

Justyna Steczkowska: Czasami prosty gest może pokazać, że jesteś dla kogoś ważny

Zobacz wideo