Justyna Steczkowska pozuje w bikini. Gwiazda ma nienaganną sylwetkę. "Kwintesencja kobiecości"

Justyna Steczkowska ładuje baterie na wakacjach. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wypoczynku.

Justyna Steczkowska niejednokrotnie udowodniła, że dba o kondycję fizyczną i dzięki temu wygląda świetnie. Wokalistka chętnie eksponuje swoje atuty w mediach społecznościowych. Ostatnio przyznała, że sama musi się motywować i nie chce utracić przez lata wypracowanej kondycji. Gwiazda wybrała się na zagraniczne wakacje do ciepłych krajów, skąd publikuje kolejne zdjęcia i nagrania. Na jej Instagramie pojawiły się kolejne ujęcia z urlopu.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska na egzotycznych wakacjach chwali się ciałem w bikini. Wygląda fenomenalnie!

Justyna Steczkowska na wakacjach

Artystka zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć z wyjazdu. Prezentuje na nim czarny strój kąpielowy ozdobiony kryształami, a jej głowę zdobi cętkowany turban. Justyna pozowała w malowniczych miejscach, na kamiennej ścieżce oraz na skarpie znajdującej się nad brzegiem morza. Gwiazda ma imponującą sylwetkę! W opisie publikacji przyznała, że wypoczynek wkrótce się kończy, a ona będzie musiała powrócić do obowiązków. 

Jeszcze tylko kilka dni... Potem podwójne tempo pracy, żeby zdążyć ze wszystkim. Nowy singiel, sesja, próby, nagrania i... przygotowania do 1 klasy szkoły podstawowej - napisała Justyna Steczkowska na Instagramie.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska Instagram/justynasteczkowska

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska Instagram/justynasteczkowska

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Fani byli pod wrażeniem sylwetki Justyny Steczkowskiej i wyrażali swój zachwyt. Artystka zapowiedziała, że szykuje się do wydania nowego albumu, a internauci pisali, że nie mogą się doczekać materiału. 

Mam pytanie... Jakim cudem ma pani cały czas chyba najlepszą figurę wśród piosenkarek? To jest bezczelność.
Jak pięknie! Odpoczywajcie przed tym maratonem pracy.
Najlepsze nogi polskiego show-biznesu!
Kwintesencja kobiecości. Uwielbiam panią - pisali obserwatorzy.

Wy również tak uważacie?