Justyna Steczkowska pokazała ciało nad basenem. Co za figura! "Sto brzuszków dziennie to podstawa"

W instagramowej relacji Justyny Steczkowskiej pojawiło się zdjęcie w bikini. Piosenkarka niezmiennie oszałamia wyglądem. Jaki jest jej sekret?

Justyna Steczkowska ma czterdzieści osiem lat i jest matką trójki dzieci - dwudziestoletniego Leona, piętnastoletniego Stanisława i siedmioletniej Heleny. Mimo to najnowsza instagramowa relacja piosenkarki pokazuje, że czas się dla niej zatrzymał. Trzeba przyznać, że jej figura w bikini robi niemałe wrażenie. Czyżby miała na to jakiś tajemny sposób?

Zobacz wideo

Nie od dziś wiadomo, że Justyna Steczkowska jest posiadaczką pięknego ciała. Od lat piosenkarka niezmiennie wygląda na wysportowaną, a nóg i brzucha mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Samo jednak nic się nie wypracuje.

Justyna Steczkowska powala figurą

Niedawno gwiazda wyznała, że wygląd ciała zawdzięcza diecie i regularnym ćwiczeniom. Szczególną uwagę zwraca na brzuch, czego efekty widać gołym okiem. Jeszcze w kwietniu tego roku piosenkarka pisała, że dziennie robi sto pięćdziesiąt brzuszków (!), a wszystko odbywa się w kilku seriach.

Sto brzuszków dziennie to podstawa (...) Daleko mi do ideału, ale po czterdziestce nie ma zmiłuj. Trzeba ćwiczyć. Mi wychodzi dziennie 150, ale chce dobić do 200 - przyznała.

Wokalistka nie odpuszcza nawet w tak wyjątkowej sytuacji, z którą przyszło nam się zmagać. Niedawno pisaliśmy, że mimo trudności Steczkowska nie zamierza się poddawać i namawia obserwatorki do działania.

Nie chce mi się ćwiczyć... A bycie w domku wcale nie mobilizuje. Ale szkoda byłoby stracić to, co przez ostatnie lata udało się wypracować. Więc idę ćwiczyć. Do czego i Was zachęcam - pisała na swoim profilu.

Tym razem Justyna Steczkowska postanowiła wykorzystać słoneczny czas na relaks z rodziną. Ciało ma godne pozazdroszczenia!