Hanna Zborowska odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Dała do zrozumienia, że rozstała się z mężem

Hanna Zborowska zasugerowała w rozmowie ze swoimi fanami na Instagramie, że rozstała się z mężem.

Często zdarza się tak, że dzieci znanych gwiazd idą w ślady swoich rodziców. Tak stało się w przypadku Zofii Zborowskiej, która jest córką Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Niewiele osób jednak wie, że aktorka ma starszą siostrę, Hannę, która na co dzień zajmuje się tematami podróżniczymi i prowadzi program "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń". Choć spełnia się zawodowo, w życiu prywatnym chyba przestało jej się układać. Ponoć rozstała się z mężem.

Zobacz wideo Hanna Zborowska-Neves w ostrych słowach komentuje zachowanie podróżnych

Hanna Zborowska-Neves zasugerowała fanom, że rozstała się z mężem

Hannę na Instagramie śledzi prawie 120 tys. osób. Celebrytka opowiada tam o podróżach i publikuje wiele zdjęć z różnych krajów. Nic więc dziwnego, że Zborowska chce mieć dobry kontakt z fanami i decyduje się na przeprowadzanie modnego Q&A. Podczas ostatniej rozmowy z internautami usłyszała bardzo prywatne pytanie.

Gdzieś pisano, że Twój mąż Cię zostawił. Gdybyś to ogłosiła, to może innym i Tobie byłoby lżej?

Córka aktorskiej pary postanowiła odpowiedzieć. Zasugerowała, że rozstała się z mężem, jednak decyzja zapadła za porozumieniem obu stron.

Nikt nikogo nie zostawił… Czasami ludzie podejmują o czymś decyzje wspólnie. I wcale to nie oznacza, że jest super i się nie cierpi.

Hanna kilka lat temu zakochała się w przystojnym Brazylijczyku, dla którego przeniosła się do Ameryki. Para doczekała się dwóch córek: Niny i Mili, które często pojawiają się na Instagramie mamy.

 

ZOBACZ TEŻZofia Zborowska skomentowała sytuację polityczną w Polsce. "Mam wrażenie, że pierwsza dama wstydzi się swojego męża"

Więcej o:
Copyright © Agora SA