Suri Cruise paraduje po ulicach Nowego Jorku. Córka Toma Cruisa to już nastolatka. Ale wyrosła

Suri Cruise została sfotografowana podczas zakupów w Nowym Jorku. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda.

Suri Cruise, odkąd tylko przyszła na świat, jest obiektem zainteresowania mediów. Nic więc dziwnego, że za córką Toma Cruise'a i Katie Holmes często ulicami Nowego Jorku podążają paparazzi. Znana mama rzadko chwali się zdjęciami swojej pociechy w sieci, więc muszą to robić za nią fotoreporterzy. Ostatnio przyłapali Suri podczas zakupów. Dziewczyna jak zawsze prezentowała się znakomicie. Ale urosła!

Zobacz także: Jeszcze niedawno była słodką dziewczynką, dziś jest nastolatką. Suri Cruise urodę odziedziczyła po mamie

Suri Cruise przyłapana przez fotoreporterów na ulicach Nowego Jorku

Suri Cruise udała się do sklepu, by odebrać wcześniej zamówione okulary. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć, jak córka hollywoodzkich gwiazd przymierzyła nowo odebrany produkt.

Trzeba również przyznać, że Suri w casualowym wydaniu prezentowała się bardzo dobrze. Do szerokich granatowych spodni dobrała różową bluzkę. W oczy rzucała się też jaskrawa maseczka. Jak widać, Suri nie tylko śledzi obecne trendy, ale i nie lekceważy zaleceń rządu i nosi maseczkę ochronną. Co ciekawe, tym razem nikt nie towarzyszył czternastolatce podczas zakupów.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii!

Zobacz także: Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes z koleżankami na mieście. Urocza Suri nieźle wyrosła. Dziś ma 14 lat

Suri Cruise urodziła się 18 kwietnia 2006 roku w Santa Monica. Jej rodzicami są Katie Holmes i Tom Cruise, którzy rozstali się sześć lat później. Opiekę nad córką sprawuje aktorka. Choć ojciec początkowo angażował się w jej wychowywanie, to pod naciskiem scjentologów ograniczył kontakty z dzieckiem i byłą partnerką.