Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes z koleżankami na mieście. Urocza Suri nieźle wyrosła. Dziś ma 14 lat

Suri Cruise została przyłapana w Nowym Jorku przez paparazzi. Postawiła na różowy outfit.

Dzieci gwiazd często wzbudzają zainteresowanie. Tak dzieje się w przypadku córki Toma Cruise'a i Katie Holmes, za którą często ulicami Nowego Jorku podążają paparazzi. Aktorska para niezbyt często chwali się zdjęciami swojej pociechy w sieci, więc muszą to robić fotoreporterzy. Ostatnio przyłapali Suri podczas spaceru z koleżankami. Widać, że czternastolatka uwielbia bawić się modą!

POLECAMYKatie Holmes pozuje w sukni ślubnej. Fani pytają, czy chce im o czymś powiedzieć. "Zaniemówiłam"

Zobacz wideo Jessica Mercedes spotkała Katie Holmes na Fashion Weeku

Suri Cruise przyłapana przez paparazzi na spacerze z koleżankami

Suri Cruise wybrała się ostatnio na zakupy i spacer z koleżankami. Córka Toma i Katie zdecydowała się tego dnia na różową stylizację, która mocno rzucała się w oczy. Postawiła na jasnofioletowe szorty i biało-różowy t-shirt. Całość uzupełniła małą czerwoną torebką na ramię. Musimy przyznać, że w tym kolorowym zestawie prezentowała się bardzo w porządku. Jej koleżanki również zwracały uwagę przechodniów. Jedna z nich trzymała w dłoni torbę Diora, która od trzech sezonów jest hitem na całym świecie. Suri chyba dostrzegła paparazzi, bo w pewnym momencie mina jej zrzedła. 

Suri Cruise z koleżankamiSuri Cruise z koleżankami East News

Mamy jednak nadzieję, że mimo niespodziewanej sesji zdjęciowej dziewczyny spędziły fajne popołudnie.

ZOBACZ TEŻKatie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po sześciu latach! Ona spaceruje z córką, a on szybko się pocieszył. Świat obiegły zdjęcia z nową partnerką