Gwiazdor "Harry'ego Pottera" zostanie tatą! Aktor zamieścił rozczulające zdjęcie w mediach społecznościowych

Devon Murray poinformował na Instagramie, że wkrótce zostanie ojcem. Zdradził, kiedy jego pociecha pojawi się na świecie.

Devon Murray to irlandzki aktor, który zasłynął dzięki występowi w ekranizacji książek o Harrym Potterze. Na planie wcielał się w Seamusa Finnigana, który był postacią drugoplanową. Po zakończeniu współpracy z Danielem Radcliffem, Emmą Watson i Rupertem Grintem, Devon wystąpił tylko raz w filmie pełnometrażowym. Prywatnie aktor jest związany z Shannon McCaffrey. Devon Murray w mediach społecznościowych pochwalił się wraz z dziewczyną, że spodziewają się dziecka

ZOBACZ: Gwiazdy "Harry'ego Pottera" razem na zdjęciu. Tom Felton zapuścił wąsy. Jednak największe zaskoczenie to filmowy Neville. Przystojniak!

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Devon Murray zostanie tatą

Aktor ogłosił światu, że spodziewa się potomka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieścił zdjęcie USG oraz szarych dziecięcych śpioszków. Dumny Devon wyjawił także, kiedy on i jego dziewczyna Shannon McCaffrey, powitają na świecie maluszka. 

Mały Murray - 14 stycznia 2021 roku - napisał Devon Murray na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy kolegów i koleżanek z obsady "Harry'ego Pottera". 

Gratulacje Dev! To takie ekscytujące - napisała Pansy Parkinson, czyli Scarlett Hefner.
Świetna wiadomość brachu! Wielkie gratulacje - Fred Weasley, czyli James Phelps.
Omg niewiarygodne wiadomości! - Padma Patil, czyli Afshan Azad.

Devon Murray to nie jedyny aktor, który wkrótce powita na świecie swoją pociechę. Scarlett Hefner jest siódmym miesiącu ciąży. W maju Rupert Grint i Georgia Groome potwierdzili narodziny córeczki

ZOBACZ TEŻ: Daniel Radcliffe ma dziewczynę. To piękna aktorka i jest od niego starsza