Daniel Radcliffe ma dziewczynę. To piękna aktorka i jest od niego starsza

Daniel Radcliffe jest w stałym związku. Okazuje się, że aktor zna się ze swoją ukochaną już 8 lat. Dopiero teraz jednak zrozumiał, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Daniel Radcliffe zyskał popularność wcielając się w tytułowego bohatera filmów o Harrym Potterze. Aktor od lat stara się chronić swoją prywatność i nie udziela się w mediach społecznościowych. Gwiazdor unika też rozmów na temat swojego życia miłosnego. Teraz jednak na jaw wyszło, że jest w stałym związku. 

Daniel Radcliffe zakochany

Fanki Daniela Radcliffa mogą czuć się zawiedzione. Aktor nie jest już singlem. Okazuje się, że wybranką jego serca jest aktorka Erin Darke - gwiazda takich produkcji, jak: "Musimy porozmawiać o Kevinie", "Still Alice" czy "Good Girls Revolt". Darke niedawno skończyła 35 lat, jest więc starsza od Radcliffa o 5 lat. 

Połączyło nas to, że oboje kochamy to, co robimy. Jest też coś naprawdę pięknego i naprawdę uroczego w byciu z kimś, kto po prostu cię rozumie. Oboje niesamowicie się wspieramy - powiedziała aktorka w rozmowne z "People".

Co ciekawe zakochani znają się już bardzo długo. Poznali się bowiem już w 2012 roku na planie filmu „Na śmierć i życie", gdzie ogrywali miłosną scenę.  Radcliffe do dziś z dużym sentymentem wspomina te chwile. 

Pewnego dnia to będzie piekielna historia do opowiedzenia naszym dzieciom, ponieważ będziemy musieli powiedzieć, co robili nasi bohaterowie - przyznał.

Prawdziwe uczucie narodziło się jednak między aktorami stosunkowo niedawno. Mimo że oboje starali się je ukrywać przed mediami, to jednemu z paparazzo jakiś czas temu udało się ich przyłapać na gorącym pocałunku. Myślicie, że do siebie pasują?

AG 

"Guns Akimbo" - szalony zwiastun nowego filmu z Danielem Radcliffem

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.