Rupert Grint zostanie tatą! Paparazzi przyłapali go z partnerką na zakupach. Nie dało się ukryć zaokrąglonego brzucha

Rupert Grint, czyli filmowy Ronald Wesley, zostanie ojcem! Paparazzi przyłapali aktora z partnerką na zakupach w Londynie. Georgię zdradził spory już brzuch.

Kariera Ruperta Grinta po "Harrym Potterze" niestety nie była tak spektakularna jak w przypadku jego filmowych kolegów, czyli Emmy Watson czy Daniela Radcliffe'a. Po premierze drugiej części filmu "Insygnia śmierci" w 2011 roku zrobiło się o nim nieco ciszej, choć ciągle grywał w mniejszych produkcjach. Częściej mówiło się o jego życiu prywatnym. W zeszłym roku spekulowano, że się ożenił. Teraz plotki mogą powrócić, ponieważ, jak się okazało, Grint zostanie tatą!

Zobacz wideo Anna Kournikova i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi

Rupert Grint i Georgia Groome zostaną rodzicami

Rupert Grint i jego partnerka, Georgia Groome, nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. W zeszłym roku, kiedy pojawiły się plotki, że sformalizowali swój związek, milczeli. Nadal więc nie wiadomo, czy są małżeństwem. Wiemy natomiast, że zdecydowali się założyć rodzinę. W czwartek paparazzi przyłapali ich na zakupach w centrum Londynu. Georgia miała wyraźnie zaokrąglony brzuch.

Kiedy zdjęcia ujrzały światło dzienne, agentka aktora potwierdziła w rozmowie z TMZ, że para spodziewa się dziecka. 

Jestem podekscytowana, że mogę ogłosić, że spodziewają się dziecka.

Nie wiadomo jeszcze, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Nie wiadomo także, w którym miesiącu ciąży jest Georgina.

ZOBACZ TEŻ: J. K. Rowling miała objawy koronawirusa. Zdradziła, co stosowała. "W pełni wyzdrowiałam, a ta technika bardzo mi pomogła"