J. K. Rowling miała objawy koronawirusa. Zdradziła, co stosowała. "W pełni wyzdrowiałam, a ta technika bardzo mi pomogła"

J. K. Rowling potwierdziła, że miała objawy koronawirusa. Postanowiła zdradzić swoim fanom, co mogło jej pomóc w leczeniu.

Na świecie trwa pandemia koronawirsua. W samej Polsce od kilku tygodni zamknięte są placówki oświaty i miejsca kultury, a na ulicach miast często możemy spotkać patrole policji. Zakażenie nowym wirusem dotyka również największe gwiazdy. Przykładem może być Tom Hanks oraz jego żona, którzy dopiero kilka dni temu mogli wrócić do domu w Los Angeles. Okazuje się, że do grona osób, które miały objawy COVID-19, można zaliczyć również znaną pisarkę książek o Harrym Potterze.

J. K. Rowling miała objawy koronawirusa

J. K. Rowling poinformowała swoich obserwatorów, że miała wszystkie objawy koronawirusa. Napisała na Twitterze, że odczuwała je przez ostatnie dwa tygodnie, jednak pewna technika oddychania pomogła jej dojść do siebie. Podzieliła się nią z internautami.

Proszę, obejrzyjcie ten dokument z Queens Hospital wyjaśniający, jak złagodzić objawy oddechowe. Przez ostatnie 2 tygodnie miałam wszystkie objawy C19 (które nie zostały poddane testowi) i zrobiłam to za radą doktora męża. W pełni wyzdrowiałam, a ta technika bardzo mi pomogła - napisała.

Wspomniana technika polega na przeprowadzeniu dwóch serii pięciu głębokich wdechów, a przy szóstym trzeba bardzo mocno odkaszlnąć, zasłaniając przy tym usta. Pisarka dodała również, że ta metoda jest polecana przez lekarzy.

Definitywnie wyzdrowiałam i chciałam się podzielić technikami, które są polecane przez lekarzy. Nic nie kosztują, nie mają efektów ubocznych, a mogą pomoc wam/waszym najbliższym, tak jak pomogły mi. Bądźcie bezpieczni.

Rowling nie potwierdziła zakażenia za pomocą testu, ale mamy nadzieję, że na tę chwilę czuje się już lepiej.

Więcej o:
Komentarze (27)
J. K. Rowling miała objawy koronawirusa. Zdradziła, co jej pomogło. "W pełni wyzdrowiałam, a ta technika bardzo mi pomogła"
Zaloguj się
 • stalowy_jez

  Oceniono 3 razy 3

  Amerykanscy naukowcy odkryli ze jak czliwiek nie oddycha przez 15 minut to umiera. A po tytule artukuly spodziewalem sie ze pani Rowling zastosowana odpowiednie zaklęcie.

 • stary.gniewny

  Oceniono 7 razy 3

  potem trzeba jeszcze trochę polatać na miotle

 • mlot_na_pogan

  Oceniono 9 razy 3

  Ja pije Tonic z chininą, Pomaga memu berecikowi. Moherek się nie kołtuni a antenka stoi zawsze w pionie.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 7 razy 3

  cholerka, a już myślałem że ujawni jakieś czarodziejskie zaklęcie na "pohybel temu wirusu"... jakiś expeliarmus... a ona się wyleczyła po protu oddychając!
  w bajki nie wierze.. z wyjątkiem Harrego Pottera oczywiście ;-)

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 2

  Toż to ja to samo ćwiczyć chcę w pobliskiem lesie z rana ale z jednej strony policja a z drugiej leśniczy wnyki zastawiają bo mówią, że metoda Morawieckiego jest lepsza, czyli nie chodzić do lasu i nie oddychać.

 • heraldek

  Oceniono 4 razy 2

  Juz widze nastepny tytul " Harry Potter contra CONVID_19 "....

 • shunpike

  Oceniono 6 razy 2

  Jak zwykle w takich przypadkach: gratuluję wierszówki.

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 2

  RZeczywiście tak powiedziała: "....tak jak pomogły mi."?
  A podobno wykształcona kobietka....
  Jednak może to P. Red. "KB" tak napisało się?
  Pardon: siem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX