Tom Hanks i Rita Wilson wrócili do USA. Aktor uklęknął na płycie lotniska. Na najnowszych zdjęciach widać, że humor dopisywał

Tom Hanks i Rita Wilson wylądowali już w Los Angeles. Aktor i jego żona wrócili z Australii, gdzie zakazili się koronawirusem i przeszli kwarantannę.

Tom Hanks i Rita Wilson wylecieli kilka tygodni temu z Ameryki, by w Australii nakręcić film o Elvisie Presleyu. Niestety plany pokrzyżował koronawirus, którego wykryto zarówno u aktora, jak i u jego ukochanej. Oboje natychmiast trafili do szpitala, gdzie byli leczeni pod okiem najlepszych specjalistów. Kilka dni temu opuścili placówkę, jednak musieli odbyć kilka dni kwarantanny. Kiedy tylko stan ich zdrowia poprawił się, wsiedli w samolot i wrócili do Los Angeles. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że humor im dopisywał.

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

Tom Hanks i Rita Wilson wrócili do Ameryki

O swoim niepokojącym stanie zdrowia aktor poinformował za pośrednictwem Instagrama 12 marca. Tom i jego żona poddali się testom na koronawirusa tuż po pojawieniu się pierwszych objawów. 

Cześć kochani. Rita i ja jesteśmy obecnie w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. (...) Żeby postąpić słusznie w obecnej sytuacji, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie.

Tom i Rita spędzili w izolatce dwa tygodnie, a na bieżąco o ich sytuacji donosił syn, Chester. Mężczyzna uspokajał fanów, pisząc, że rodzice czują się coraz lepiej. 

Czują się dobrze, na razie się nie przejmują, bo nie są aż tak chorzy. Ale też nie lekceważą sytuacji, poddają się niezbędnym badaniom i zaleceniom. Chyba nie ma się czym martwić.

Od kilkudziesięciu godzin są już w pełni sił i zdrowia, bo zdecydowali się wrócić do Ameryki. Ich samolot wylądował w Los Angeles w piątek po południu. Na lotnisku czekali na nich oczywiście paparazzi, po których zdjęciach jasno widać, że para ma się świetnie oraz że dopisują im humory. Według "New York Post" aktor uklęknął na płycie lotniska, a następnie zaczął tańczyć! Tom i Rita opuścili lotnisko służbowym autem. Więcej zdjęć znajdziecie z naszej galerii.

CW

Więcej o: