Tom Hanks wyznał, jak czuje się dwa tygodnie po zakażeniu koronawirusem. ''Zły czas przeminie''

Tom Hanks był jedną z pierwszych gwiazd, u której wykryto koronawirusa. Aktor nadal przebywa w kwarantannie i poinformował, jak się czuje. Podzielił się również radami dotyczącymi zapobiegania zakażeniom.

Liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem wzrasta z dnia na dzień. Wśród zmagających się z COVID-19 znalazło się mnóstwo osób ze świata mediów - politycy, aktorzy, muzycy i sportowcy. Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson, zostali przebadani podczas pobytu w Australii. O pozytywnym wyniku testu aktor poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od tamtego czasu pozostaje w stałym kontakcie z fanami i na bieżąco informuje o swoim stanie zdrowia. 

Zobacz wideo Gwiazdy o koronawirusie

Tom Hanks poinformował, jak się czuje

Kilka dni temu Tom i Rita opuścili szpital i poddali się domowej kwarantannie. Aktorzy przebywają w wynajętym domu w stanie Queensland, w Australii. Hanks jest w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami i relacjonuje im stan zdrowia. Niedawno aktor opublikował na Twitterze post, w którym opisał, jak się czuje po dwóch tygodniach od wykrycia wirusa.

Cześć ludziska. Minęły dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się już lepiej. Właśnie tak działa izolacja - nikomu nie przekażesz wirusa i od nikogo go nie złapiesz. Brzmi rozsądnie? Trochę to potrwa, ale jeśli będziemy się sobą opiekować i pomagać, to zły czas przeminie. Jakoś to przetrwamy - możemy przeczytać na Twitterze aktora.

Aktor zaapelował do swoich fanów o rozsądek i pozostanie w domach. Po raz kolejny podkreślił, że samoizolacja i zachowanie szczególnej ostrożności mają realny wpływ na walkę z koronawirusem. Komentarz gwiazdora jest bardzo potrzebny. Wciąż wiele osób nie stosuje się do zaleceń o pozostanie w domach, co zwiększa ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa.