Rupert Grint został ojcem! Aktor z "Harry'ego Pottera" zdradził płeć dziecka i wydał oświadczenie

Rupert Grint został ojcem. 31-letni gwiazdor, który zyskał popularność dzięki roli Rona Weasleya, oficjalnie ogłosił tę radosną nowinę. Miał też do mediów specjalną prośbę.

Rupert Grint długo trzymał w tajemnicy informację, że zostanie ojcem. Wiadomość ta wyciekła do mediów dopiero w kwietniu tego roku, kiedy to paparazzi przyłapali Ruperta Grinta i jego 28-letnią  partnerkę Georgie Groome na spacerze. Wówczas nie można było już ukryć, że aktorka znana z filmu " Angus, stringi i przytulanki" jest w zaawansowanej ciąży. Teraz okazuje się, że już urodziła. 

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Rupert Grint ojcem

Rupert Grint przywitał na świecie pierwsze dziecko. Z tej okazji gwiazdor "Harry'ego Pottera" wydał lakoniczne oświadczenie, w którym zdradził, że doczekał się córki. Jednocześnie aktor poprosił o to, by media dały jemu oraz jego rodzinie na jakiś czas spokój. 

Rupert Grint i Georgia Groome z zachwytem potwierdzają narodziny córeczki. Uprzejmie prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym szczególnym czasie - podkreślił w oficjalnym komunikacie. 

Grint nie wyjawił jednak, jakie imię planuje dać córce. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów przyznał jedynie, że gdyby doczekał się syna, mógłby dać mu na imię Ron. 

Warto dodać, że zarówno Rupert Grint, jak i Georgia Groome nie są aktywni w mediach społecznościowych. Nie spodziewamy się więc, by szybko pokazali światu pociechę, a tym bardziej opowiedzieli o trudach wychowawczych. 

Rupert Grint i Georgia Groome

Rupert Grint i Georgia Groome spotykają się od 2011 roku. Jakiś czas temu zagraniczne tabloidy donosiły, że para wzięła potajemny ślub, a na jej dłoniach dopatrzono się ślubnych obrączek. Menadżer aktora szybko zaprzeczył jednak tym doniesieniom.