Nie żyje aktor serialu Disneya. Sebastian Athie zmarł w wieku 24 lat

Nie żyje Sebastian Athie, gwiazda Disneya. O jego śmierci poinformowało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku.

Sebastian Athie to meksykański aktor i wokalista, który szerszej publiczności dał się poznać jako Lorenzo Guevary w serialu Disneya pod tytułem "Jedenastka". Młody artysta miał zaledwie 24 lata, a o jego śmierci poinformowało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku. 

Zobacz wideo Aktorzy, którzy granie w filmach przypłacili zdrowiem

Nie żyje Sebastian Athie

Sebastian Athie zmarł 4 lipca, a przyczyny jego śmierci nie są nadal znane. Miał zaledwie 24 lata. Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku podało do wiadomości publicznej tę smutną informację i złożyło kondolencje najbliższym. 

Z głębokim żalem zawiadamiamy w imieniu stowarzyszenia śmierci Sebastiana Athie. Miał tylko 24 lata. Składamy najszczersze kondolencje dla jego rodziny oraz przyjaciół - czytamy w oficjalnym oświadczeniu instytucji.

Jeszcze nie tak dawno młody aktor brał udział w akcji sprzeciwiającej się rasizmowi, a swoje poglądy wyrażał między innymi poprzez media społecznościowe. 

 

Sebastian Athie Urodził się w Santiago de Querétaro, ale później zamieszkał w Buenos Aires. To właśnie rola w serialu Disneya przyniosła mu największą popularność. Przez dwa lata wcielał się tam w postać młodego piłkarza, Lorenzo Guevary. Oprócz kariery aktorskiej rozwijał swoje umiejętności również na innych polach artystycznych. Kochał muzykę i wydał nawet kilka singli. Został nominowany do nagrody za "serialowy ulubiony czarny charakter" w jednym ze słynnych argentyńskich festiwali aktorskich dla młodzieży. 

Zaledwie kilka miesięcy temu informowaliśmy o śmierci innej młodej gwiazdy Disneya. Nikita Pearl Waligwa miała jedynie 15 lat.