Małgorzata Trzaskowska gotuje, a co robi jej mąż? Żona kandydata na prezydenta opowiedziała o podziale obowiązków w ich domu

Rafał Trzaskowski walczy o stanowisko prezydenta Polski. Mimo to w domu nie ma taryfy ulgowej i w miarę możliwości wypełnia swoje obowiązki.

Już w tym tygodniu odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Do walki stanie ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Żona tego drugiego mocno wspiera męża i chętnie zabiera głos w mediach. Tym razem opowiedziała, jak wygląda ich codzienne życie oraz jak dzielą się domowymi obowiązkami.

Zobacz wideo Zbliża się druga tura wyborów

Rafał Trzaskowski walczy o stanowisko prezydenta

O tym, jak w codziennym życiu funkcjonuje rodzina Trzaskowskich, Małgorzata Trzaskowska opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem". Przy okazji zdradziła, jak mieszkają:

Mamy cztery pokoje, ale jak u większości kuchnia jest sercem domu. Dzielimy się obowiązkami w miarę naszych możliwości. Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję - wyznała.

Obowiązki mają też dzieci: 16-letnia Aleksandra oraz 11-letni Stanisław. To oni głównie zajmują się psem i wyprowadzają go na spacer. Dowiedzieliśmy się też, jak rodzina Trzaskowskich wspólnie spędza czas wolny.

Jeśli nie spotykamy się z przyjaciółmi, to czytamy i słuchamy muzyki, ale staramy się też jak najczęściej spędzać wolny czas aktywnie na łonie przyrody - dodała Małgorzata Trzaskowska.

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy chętnie dzielą się z Polakami kulisami swojego życia prywatnego. Niedawno wpuścili internautów do swojego mieszkania. Na zdjęciu pochodzącym z ich domu widzimy, jak urządzili swoje gniazdko. W pokoju, który pokazali, nie brakuje komody,szarej kanapy i okrągłego drewnianego stołu. Najwięcej miejsca zajmują  jednak książki - polityk zdradził, że ma ich tysiące. Sam żartuje, że niedługo zostanie nimi przysypany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.