Ewa Chodakowska wspomina swoje początki w show-biznesie. Przy okazji pochwaliła się starym zdjęciem w ciemnych włosach

Ewa Chodakowska w najnowszym poście na Instagramie wróciła do czasów początków kariery w polskim show-biznesie. Przy okazji pokazała, jak wyglądała w ciemnych włosach.

Ewa Chodakowska jest jedną z dwóch najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, a także wielką gwiazdą. To właśnie dzięki niej masa kobiet zmotywowała się do walki o lepszą figurę oraz inne życie. Trenerka teraz bardzo dobrze zarabia i może pozwolić sobie na życie w luksusie, jednak nie zawsze tak było. O swoich początkach kariery w Polsce opowiedziała w najnowszym poście na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Ranking "Forbes Women" 10 najlepszych marek osobistych kobiet. Nie zabrakło Lewandowskiej i Wieniawy. Kto je wyprzedził?

Ewa Chodakowska wspomina swoje początki 

Ewa Chodakowska przez wiele lat mieszkała w Grecji, z której pochodzi jej mąż. Tam również zajmowała się amatorsko treningami. Prawie 10 lat temu zdecydowała się na powrót do kraju i rozwinięcie skrzydeł na rodzimym rynku fitness.

9 lat temu wróciłam do Warszawy. Z oszczędnościami na PÓŁ ROKU. Na taki okres wynajęłam mieszkanie 40 m2 na Żoliborzu. Miałam 29 lat i zaczynałam od zera. Głęboki wdech."Choda! Masz 6 miesięcy, żeby się ogarnąć!" - czytamy na początku wpisu.
Zobacz wideo Które gwiazdy mają ponad milion obserwujących na Instagramie?

Po kilku miesiącach spędzonych w Warszawie Ewa Chodakowska postanowiła zawalczyć o wydanie swoich płyt DVD z treningami. Udała się wówczas do redaktor naczelnej jednego z miesięczników. Ta wymyśliła dla niej zadanie, które miało zweryfikować jej potencjał.

(...) Asia nie zdejmowała ze mnie wzroku. Na co usłyszałam: Nieważne, co robiłaś w Grecji, ważne, co jesteś w stanie zrobić tutaj. Musisz mi udowodnić, że masz MOC. Jeśli do końca tygodnia na fanpage "SHAPE" będzie 2 tysiące osób, wydam Ci nie jedną, a 3 DVD w tym roku...- opowiada trenerka. 

Jak nietrudno się domyślić, Ewa Chodakowska szybko się wykazała.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram.com@chodakowskaewa

Zrobiła na Was wrażenie?

Więcej o: