Ewa Chodakowska pochwaliła się ogromną garderobą na Instagramie. Luksus to mało powiedziane

Ewa Chodakowska chętnie pokazuje na Instagramie wnętrza swojego mieszkania. Tym razem zdradziła, jak wygląda część jej garderoby. Można poczuć się jak w sklepie.

Ewa Chodakowska tak samo jak sport uwielbia modę. Fanki trenerki rzadko mogą zobaczyć swoją idolkę dwa razy w tej samej stylizacji. W czasie, gdy wiele gwiazd wypożycza ubrania, Ewa zdążyła zgromadzić ich pokaźną kolekcję, co możemy zauważyć na zdjęciu z garderoby, które zamieściła na Instagramie. Wnętrze, jak i pokaźna szafa pełna strojów robią wrażenie. 

ZOBACZ TEŻ: Fanka zapytała Chodakowską, dlaczego nie ma jej w "DDD". Ewa w końcu odpowiedziała. "Tego nie kupi się za żadne pieniądze"

Ewa Chodakowska pokazała wielką garderobę

Ewa obecnie ma więcej czasu dla siebie i jak zdecydowana większość Polaków spędza go w domu. Wciąż trenuje i do tego samego motywuje swoich obserwatorów, jednak w międzyczasie lubi również poeksperymentować z ubraniami, a tych ma pod dostatkiem. 

Garderoba Ewy Chodakowskiej jest wielkości butiku, a ubrania i dodatki wypełniają pomieszczenie od podłogi aż po sufit. Na ziemi leży biały, puchaty dywan, na którym stoi pufa w tym samym kolorze. Większość ubrań trenerki jest w kolorze białym lub czarnym. Warto również zwrócić uwagę na wielkie lustro, które zajmuje prawie całą ścianę, a także nowoczesny, biały żyrandol. Zobaczcie zresztą sami. 

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram.com/chodakowskaewa

Garderoba Ewy Chodakowskiej to nie lada gratka dla każdej miłośniczki mody. W takim pokoju można spokojnie poczuć się jak w sklepie i to nie byle jakim. Podoba wam się garderoba trenerki? Na nas zrobiła wielkie wrażenie. 

RG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.