Zenek Martyniuk nakręcił reklamę. Ile na niej zarobił? Kwota zwala z nóg

Zenek Martyniuk odnalazł szybki sposób na przytulenie sporej kwoty. Wziął udział w reklamie, która przyniesie mu duże korzyści finansowe.

Zenek Martyniuk nie rozpacza nad tym, że przez kilka miesięcy nie miał możliwości koncertować. Chociaż prowadzi ze swoją wybranką wystawne życie, nie musi się ograniczać. Żona wokalisty, chętnie chwali się ekskluzywną garderobą, w której królują kreacje od najlepszych domów mody. Teraz, Danuta nie będzie musiała rezygnować z tych udogodnień, a Zenek nie martwi się o domowy budżet. Wystąpił w reklamie sieci sklepów z urządzeniami elektronicznymi i sporo na tym zarobi. 

ZOBACZ: Ikona mody, Danuta Martyniuk, ma dostać własny program w TVP. Prezesie, proszę uwzględnić nasze pomysły. To byłby hit!

Zobacz wideo Rozśpiewany Zenek Martyniuk w obiektywie syna

Zenek Martyniuk zarobi fortunę, dzięki udziałowi w reklamie

Do tej pory na oficjalnym profilu MediaMarkt na YouTubie pojawiły się dwa pierwsze filmiki z udziałem króla disco polo. To zapowiedź kampanii, która miała ruszyć w kwietniu. Spoty reklamowe "Lata z Zenkiem" będą publikowane przez całe wakacje, a "Super Express" dotarł do informacji, że za 34-sekundowe nagranie muzyk zarobił okrągły milion złotych. 

Już od dłuższego czasu mówiło się, że największe marki zabiegają o udział Martyniuka w ich kampaniach promocyjnych. Wcześniej założyciel zespołu Akcent promował napój energetyczny Zenek Energy Drink. Od 2017 roku współpracował z siecią marketów Arhelan. Na terenie wybranych sklepów spotkał się z fanami i reklamował swój produkt. 

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk nie zarabia na koncertach, ale odnalazł "żyłę złota". Dzięki temu szybko się wzbogaci

Jesteśmy pewni, że zarówno firma, jak i sam Zenek Martyniuk będą zadowoleni z efektów kampanii. W końcu Polacy uwielbiają disco polo. 

Więcej o: