Ikona mody, Danuta Martyniuk, ma dostać własny program w TVP. Prezesie, proszę uwzględnić nasze pomysły. To byłby hit!

Danuta Martyniuk nową gwiazdą TVP? Tak donosi tygodnik 'Rewia'. Ponoć jest już nawet pomysł na własny program dla żony króla disco polo. Absolutnie widzimy ją jako gospodynię show o modzie. Mamy nadzieję, że prezes Kurski uwzględni nasze propozycje.
Martyniukowie w 'Project Runway' Martyniukowie w 'Project Runway' KAPIF.pl

"Project Runway"

Danuta Martyniuk przyznała niedawno, że ma słabość do luksusowych marek. Naszym zdaniem świetnie sprawdziłaby się jako prowadząca "Project Runway". Jej wyczucie stylu byłoby nieocenione przy szyciu kolejnych kreacji przez uczestników show.

Danuta Martyniuk i Maja Sablewska Danuta Martyniuk i Maja Sablewska KAPIF.pl

"Martyniukowej sposób na modę"

Maja Sablewska ogłosiła niedawno, że robi sobie przerwę od telewizji. Jej miejsce mogłaby więc zająć żona Zenka. Chcielibyście obejrzeć "Martyniukowej sposób na modę"? Danuta zdradziła niedawno, że nie korzysta z pomocy specjalistów. Sama przeprowadzałaby więc metamorfozy kobiet.

Danuta Martyniuk w 'Fashion Police' Danuta Martyniuk w 'Fashion Police' KAPIF.pl / EastNews

"Fashion Police: Danusia na tropie"

To skandal, że Polska nie doczekała się własnej edycji kultowego programu "Fashion Police"! W polskiej wersji stylizacje celebrytów mogłaby komentować Danuta Martyniuk. Ciekawe, jak oceniłaby kreacje gwiazd z premiery filmu o jej mężu?

Zenek Martyniuk z żoną Zenek Martyniuk z żoną Kapif.pl / Pixabay

"Wyglądać i pachnieć jak Danuta Martyniuk"

Dzięki swoim ostatnim wyznaniom, Danuta Martyniuk stałą się jedną z naczelnych polskich fashionistek. Jesteśmy pewni, że w oczach wielu kobiet stała się wyrocznią mody. Jej rady mogłyby przyciągnąć przed ekrany telewizorów miliony widzów.

Martyniukowie w 'Top Model' Martyniukowie w 'Top Model' KAPIF.pl

"Top Model"

A może gościnny udział w "Top Model"? Danuta mogłaby się pojawić w programie wraz z mężem, który niedawno wyznał, że inspirował się cygańską modą. To byłby hitowy odcinek! Jesteście gotowi na collabo TVN x TVP?

Danuta Martyniuk i suknie ślubne Danuta Martyniuk i suknie ślubne KAPIF / East News

"Przez te białe, te białe welony"

Programy ślubne cieszą się ogromną popularnością. Panny młode chcą wyglądać w tym szczególnym dniu jak najpiękniej. Do tej pory naczelną wedding planerką w polskim show-biznesie była Izabela Janachowska. Jak w tej roli poradziłaby sobie Danuta Martyniuk? Znając jej gusta, byłoby na bogato.

Więcej o:
Komentarze (42)
Ikona mody Danuta Martyniuk ma dostać własny program w TVP
Zaloguj się
 • heresy

  Oceniono 14 razy 14

  Nawet nie było to zabawne.

 • wejsunek47

  Oceniono 9 razy 9

  natomiast jej przyjaciółka po 4 klasach podstawówki mogłaby w TVP poprowadzić program popularnonaukowy o fizyce kwantowej..

 • tepetoja

  Oceniono 6 razy 6

  Matko kochana!!!
  "epoka" pisu to minister bezkultury i dziadostwa narodowego - kompletne chamstwo i dno kulturalne.
  Możemy lubić disco-polo ale na litość boską nie ośmieszajmy się! Kreowanie takich miernot jak martyniukowie? jak Wam nie wstyd Polacy?
  i te wszystkie twarze celebryckie klaszczące i włażące do tyłków martyniukowych bezwstydnie.... tego sie nie da odzobaczyć. Co sie z Wami porobiło polaczki?

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 5

  Jako reklama smalcu dobra.

 • claudiusz

  Oceniono 4 razy 4

  hehehehehehe...dobre .. z jej gustem to moze nawet ubierac Elzbiete II ..

 • dank-a11

  Oceniono 4 razy 4

  Pokickaly wam sie daty. Dzisiaj nie jest pierwszy kwiecien.Prima aprilis bedzie dopiero za miesiac.

 • c.t.k

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem, czy pani jest ikoną mody, czy też nie jest i szczerze mówiąc, ch*j mnie to obchodzi, ale PIS bezbłędnie zagospodarowuje, discopolowy elektorat, który wcześnie był przez TVP olewany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX