Żona Zenona Martyniuka chwali się ekskluzywną garderobą. "Wybieram takie marki jak Chanel, Prada"

Danuta Martyniuk - żona Zenona Martyniuka - w rozmowie z "Rewią" opowiedziała, jakie marki pojawiają się w jej garderobie. Trzeba przyznać, że żona muzyka disco polo sięga po kreacje od najlepszych domów mody.

Zenon Martyniuk po premierze filmu "Zenek" został przyłapany z żoną Danutą na zakupach. Miała na sobie wówczas ponczo w przypominające projekty Burberry oraz wartą niemal 9 tysięcy złotych torbę Louis Vuitton (więcej na ten temat TUTAJ). Po tym zdarzeniu żona muzyka udzieliła "Rewii" komentarza, w którym przyznała, że często sięga po luksusowe marki. 

Zobacz wideo
Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie – zdradziła Rewii.

I faktycznie, Danutę Martyniuk często można zobaczyć w ubraniach od znanych projektantów. Zajrzeliśmy na jej facebookowe konto. Tam również znaleźliśmy zdjęcia, na których szczęśliwa żona króla disco polo pozuje z torbami wypełnionymi ubraniami m.in. Prady. 

Żona Zenka Martyniuka nie ubiera się w Polsce

Okazuje się też, że Danuta Martyniuk nie kupuje ubrań w Polsce. Według niej polskie butiki nie są odpowiednio wyposażone. Dlatego też po kreacje lata do USA. Torebki wybiera natomiast wyłącznie w Brukseli.

Danuta Martyniuk o Zenku Martyniuku

Zenon Martyniuk, jak na dobrego męża przystało, zachwyca się stylizacjami żony i pomaga jej w zakupach. 

Zenkowi podobam się we wszystkim. Czasem się go radzę, którą sukienkę kupić, ale on – jak to facet – mówi, że i ta ładna, i ta ładna, więc muszę kierować się własnym gustem. Bo z pomocy specjalistów nie korzystam — powiedziała w rozmowie z "Rewią".

Cóż, taki mąż to skarb. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.