Żona Zenona Martyniuka chwali się ekskluzywną garderobą. "Wybieram takie marki jak Chanel, Prada"

Danuta Martyniuk - żona Zenona Martyniuka - w rozmowie z "Rewią" opowiedziała, jakie marki pojawiają się w jej garderobie. Trzeba przyznać, że żona muzyka disco polo sięga po kreacje od najlepszych domów mody.

Zenon Martyniuk po premierze filmu "Zenek" został przyłapany z żoną Danutą na zakupach. Miała na sobie wówczas ponczo w przypominające projekty Burberry oraz wartą niemal 9 tysięcy złotych torbę Louis Vuitton (więcej na ten temat TUTAJ). Po tym zdarzeniu żona muzyka udzieliła "Rewii" komentarza, w którym przyznała, że często sięga po luksusowe marki. 

Zobacz wideo
Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie – zdradziła Rewii.

I faktycznie, Danutę Martyniuk często można zobaczyć w ubraniach od znanych projektantów. Zajrzeliśmy na jej facebookowe konto. Tam również znaleźliśmy zdjęcia, na których szczęśliwa żona króla disco polo pozuje z torbami wypełnionymi ubraniami m.in. Prady. 

Żona Zenka Martyniuka nie ubiera się w Polsce

Okazuje się też, że Danuta Martyniuk nie kupuje ubrań w Polsce. Według niej polskie butiki nie są odpowiednio wyposażone. Dlatego też po kreacje lata do USA. Torebki wybiera natomiast wyłącznie w Brukseli.

Danuta Martyniuk o Zenku Martyniuku

Zenon Martyniuk, jak na dobrego męża przystało, zachwyca się stylizacjami żony i pomaga jej w zakupach. 

Zenkowi podobam się we wszystkim. Czasem się go radzę, którą sukienkę kupić, ale on – jak to facet – mówi, że i ta ładna, i ta ładna, więc muszę kierować się własnym gustem. Bo z pomocy specjalistów nie korzystam — powiedziała w rozmowie z "Rewią".

Cóż, taki mąż to skarb. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (140)
Żona Zenona Martyniuka chwali się ekskluzywną garderobą. "Wybieram takie marki jak Chanel, Prada"
Zaloguj się
 • carolina_reaper

  Oceniono 40 razy 40

  Kazdy tlumok nowobogacki chwali sie posiadaniem dobr kiedys uznawanych za luksus.

 • cmjw

  Oceniono 33 razy 33

  Cieszę się, że Pani się podoba, cała Polska ciężko na to pracuje. Dobrze, że chociaż się pochwali to wiemy na co idą nasze podatki.

 • me_on_gazeta

  Oceniono 31 razy 31

  Nie chcę być złośliwa, ale załączone dowody wskazują, że jednak te marki niekoniecznie dobrze leżą na każdej kobiecie ;)

 • farah

  Oceniono 30 razy 28

  Bardzo się cieszę, że pani Martyniuk tak elegancko się ubiera za wpływy z abonamentu i z naszych podatków. Co sobie popatrzymy i poczytamy, to nasze!

 • o_mamo

  Oceniono 23 razy 23

  Pani Martyniukowo, zbliża się Wielki Post - polecam ćwiczenia duchowe. Przyda się pani trochę wiary w siebie, bo te zakupy oraz wypełniacze w policzkach oznaczają, że ma pani straszne kompleksy

 • valla

  Oceniono 20 razy 20

  Co zA różnica co ta gruba stara baba założy.... Twarzy i figury nie zakryje

 • art_102

  Oceniono 16 razy 16

  Żadnego, ale to żadnego znaczenia nie ma w jakie "metki" ubierze się ta pani i jak dużo kasy z budżetu i abonamentu na to pójdzie, bo jak nie ma bazy, to i Chanel nie pomoże, jedynie jej brak jeszcze bardziej uwypukli.

 • intelig1

  Oceniono 16 razy 16

  O gustach się nie dyskutuje, więc nie będę się wypowiadać na temat gustu męża, ale przypominam o starym przysłowiu - nie szata zdobi człowieka. W tym przypadku bardzo dobrze pasuje, więc nie wiem, czy jest sens tak szaleć z zakupami. No ale kto bogatemu zabroni, wiadomo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX