Zenek Martyniuk z żoną po premierze wybrał się do spożywczaka. Danuta miała ze sobą luksusową torebkę za 9 tysięcy złotych

Zenek Martyniuk promował ostatnio film o sobie samym w Warszawie. Po premierze nie bawił się jednak z ekipą na after party. Postanowił wrócić z żoną do domu. Po drodze zahaczyli o sklep spożywczy.

Zenek Martyniuk jest dziś nie tylko gwiazdą disco polo, ale i Telewizji Publicznej. Można by rzec, że został jej twarzą, kiedy Jacek Kurski zobaczył, że jego występy przyciągają przed telewizory miliony osób. Prezes zdecydował się nawet, by wyprodukować film o życiu muzyka. Kinowa premiera przypada na walentynki, ale gwiazdy i sam zainteresowany mieli okazję podziwiać produkcję już kilka dni wcześniej. We wtorek impreza odbyła się w Warszawie, a dzień później w Białymstoku.

Zwiastun filmu o Zenku Martyniuku, "Zenek".

Zobacz wideo

Zenek Martyniuk z żoną na nocnych zakupach

Król disco polo po premierze był chyba nieco zmęczony, bo nie został nawet na after party. Tuż po obejrzeniu filmu zabrał żonę i wyszedł z kina. Za nimi ruszyli paparazzi, którzy dotarli aż pod sklep spożywczy. Zenon i Danuta postanowili kupić kilka drobnych rzeczy. Na zdjęciach widać, jak żona muzyka sięga po pieczywo.

Naszą uwagą przyciągnęła również jej stylizacja. Danuta miała na sobie futrzane ponczo w kratę w stylu domu mody Burberry. Jego żona trzymała w dłoni kolorową torbę od Louis Vuitton wartą 8,9 tys. złotych. Całość stylizacji uzupełniła czarnymi kozakami na wysokim obcasie, ozdobionymi złotą klamrą. 

Danuta i Zenek Martyniukowie

Muzyk i jego ukochana poznali się w latach 80. Pobrali się 4 lutego 1989 roku i mają syna, Daniela. Do tej pory nie udzielali się medialnie, nawet wtedy, kiedy ich pierworodny miał kryzys w małżeństwie i mówił o tym często na Instagramie

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.