Córka Jana Borysewicza skończyła 23 lata. Jak wygląda? Ma zadatki na modelkę

Jan Borysewicz uczcił na Instagramie urodziny młodszej córki. Alicja skończyła 23 lata i może pochwalić się idealną figurą. Zobaczcie, jak świetnie wygląda!

Jan Borysewicz, odkąd rozpoczął karierę muzyczną, prowadził życie rockandrollowca. Muzyk i współzałożyciel zespołu Lady Pank wielokrotnie wmieszany był w medialne afery i równie często wspominał publicznie o wyrozumiałości swojej rodziny. Lider popularnej grupy ma dwie córki: 40-letnią Joannę z pierwszego małżeństwa oraz 23-letnią Alicję ze związku z Patrycją Sinkowską. To właśnie młodsza z jego pociech obchodziła w ostatnich dniach urodziny. Dumny ojciec pochwalił się na Instagramie archiwalną fotografią z dzieckiem. Jak teraz wygląda Ala? Ma figurę modelki!

Zobacz wideo Również inni celebryci chętnie chwalą się urodzinami dzieci. Aneta Zając stworzyła dla bliźniaków tort!

Córka Jana Borysewicza skończyła 23 lata

Jan Borysewicz opublikował w mediach społecznościowych wzruszający post, w którym złożył urodzinowe życzenia młodszej córce i wyznał jej publicznie miłość. Muzyk opatrzył wpis uroczą archiwalną fotografią, na której został uchwycony moment pocałunku ojca z małą dziewczynką. 

Kochanie, wszystkiego najlepszego na Twoje 23. urodziny. Kocham Cię - czytamy na profilu rockmana.
 

Jak wygląda córka Borysewicza? Jest z pewnością do niego bardzo podobna i może poszczycić się nienaganną figurą. Wystarczy przejrzeć media społecznościowe Alicji, by zobaczyć, że ma zadatki na prawdziwą modelkę. Według ustaleń dziennikarzy portalu "Jastrząb Post" dziewczyna aktualnie mieszka z matką we Włoszech i ukończyła prawo na Università Roma Tre. Od zawsze wspierała ojca w walce z nałogami i miała z nim świetny kontakt. 23-latka znalazła już miłość i nieustannie publikuje na Instagramie zdjęcia z ukochanym. 

 

Redakcja Plotka również składa najserdeczniejsze życzenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.