Elżbieta Zającówna po dłuższej przerwie wróciła na salony. Czas ewidentnie stanął dla niej w miejscu

Elżbieta Zającówna jest jak wino - im starsza, tym lepiej wygląda. Lat odejmują jej młodzieńcze stylizacje, w których stawia na podkreślające urodę mocne kolory. Zobaczcie, jak zaprezentowała się na koncercie charytatywnym dla Andrzeja Strzeleckiego.

Elżbieta Zającówna zdobyła sławę dzięki wcielaniu się w bohaterki znanych filmów i seriali. Kojarzymy ją głównie z "Seksmisji" czy "Matek, żon i kochanek". Od kilkunastu lat słuch w mediach o niej zaginął, a aktorka nie pojawiła się w żadnej nowej popularnej produkcji. Po dłuższej nieobecności w show-biznesie artystka z gracją powróciła na salony, prezentując swój młodzieńczy look. Tym razem pojawiła się na imprezie zorganizowanej na rzecz Andrzeja Strzeleckiego, który potrzebuje funduszy na wyleczenie nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Zającówna wsparła tę inicjatywę, a dzięki fotorelacji z koncertu charytatywnego możemy zobaczyć, że wygląda coraz młodziej. 

Zobacz wideo Jedni nie zmieniają się wcale, drudzy są nie do poznania. Metamorfozy polskich gwiazd!

Jak wygląda teraz Elżbieta Zającówna?

Elżbieta Zającówna nie może narzekać na upływ czasu i zmianę wyglądu. Odkąd pojawiła się na szklanym ekranie, była uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Choć zniknęła z show-biznesu na kilkanaście lat, wciąż zachwyca niebanalną urodą, którą odziedziczyła po niej córka, Gabriela. Znana z "Seksmisji" artystka wybrała się ostatnio na koncert charytatywny na rzecz walczącego z nowotworem Andrzeja Strzeleckiego. Na tę okazję wybrała luźną stylizację, którą podkreśliła kolorystycznym akcentem. 

Elżbieta ZającównaElżbieta Zającówna KAPiF

Zającówna postawiła na nietuzinkowe połączenie barw. Do czarnych spodni i topu dobrała koralową zwiewną koszulę i torbę zawieszoną przez ramię. W stylizacji nie zabrakło również rzucającej się w oczy biżuterii. Trzeba przyznać, że Elżbieta wygląda naprawdę kwitnąco, a czas ewidentnie służy na jej korzyść.