Kuba Wojewódzki popija drinki na jachcie i chwali się klapkami. Znowu udowodnił, że nie żałuje pieniędzy na dodatki

Kuba Wojewódzki owiedził Chorwację i wypoczywa na prywatnym jachcie. Na Instagramie pochwalił się też klapkami za ponad 500 zł. Zobaczcie, czy przypadną Wam do gustu.

Kuba Wojewódzki wykorzystał fakt, że niektóre kraje otworzyły już granice dla turystów i tegoroczne wakacje postanowił spędzić w Chorwacji. Do tego malowniczego kraju dziennikarz dostał się prywatnym samolotem, a zdjęciami z podróży pochwalił się w internecie. Na Instagramie Króla TVN-u pojawiły się już pierwsze fotografie dokumentujące jego nadmorski wypoczynek. Co więcej, były ukochany Anny Muchy pokazał fanom także dolną część swej garderoby.

Zobacz wideo

Kuba Wojewódzki wypoczywa w klapkach za 500 zł

Bajecznie bogaty Kuba Wojewódzki może pozwolić sobie na prawdziwie luksusowy wypoczynek. Nie dość, że do Chorwacji dostał się prywatnym samolotem, to jeszcze wakacyjne chwile spędza na prywatnym jachcie. Dziennikarz nie ukrywa, że chętnie odpręża się, popijając na pokładzie ulubione drinki.

Rano lubię wypić drinka. Czasem dwa. Ewentualnie siedem... - napisał na Instagramie.
 

Kolejnym elementem wypoczynku w słonecznej Chorwacji jest dla Króla TVN-u opalanie. Dziennikarz zamieścił na profilu zdjęcie, które obrazuje jego smukłe łydki oraz odziane w żółte klapki stopy. Jak się okazuje, za takie obuwie należy zapłacić ponad pół tysiąca, showman wybrał bowiem japonki za 531 złotych.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Fani Kubu Wojewódzkiego docenili jego wakacyjną stylizację, a niektórym klapki dziennikarza szczególnie przypadły do gustu.

Dobry styl, Redaktorze!
Klapki mega!
Zazdrościmy widoków. Pozdrawiamy - czytamy w komentarzach.

Jak uważacie, czy są warte swojej ceny?

Zobacz także: Renata Kaczoruk w obiektywie ukochanego. "Nawet w gipsie jest mistrzem aparatu". Fakt, jest ładne.