Kuba Wojewódzki wyleciał na wakacje... prywatnym samolotem. Pokazał też zdjęcie z lotniska. To rzadki widok

Kuba Wojewódzki spakował walizki i ruszył do Chorwacji. Na Instagram wrzucił zdjęcia z lotniska i pochwalił się prywatnym samolotem.

Kuba Wojewódzki doskonale wie, co robić, żeby było o nim głośno. Ostatnio podgrzewał atmosferę wokół swojej osoby, publikując zdjęcia różnych kobiet i przy okazji sugerując, że znów spotyka się z Anną Muchą. Tym razem z kolei chwali się prywatnym samolotem.

Zobacz: Kuba Wojewódzki wrzucił do sieci odważne zdjęcie nóg partnerki. Jeden z fanów wie, kto jest ich właścicielką: Bardzo ładna

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Kuba Wojewódzki leci na wakacje

Dziennikarz najwyraźniej ma już dość społecznej izolacji i korzysta z faktu, że niektóre kraje otworzyły granice. Dzięki temu teraz Kuba Wojewódzki może wylecieć do Chorwacji. Na profil na Instagramie wrzucił serię zdjęć z lotniska i płyty lotniskowej, na której stoi prywatny samolot.

Raczej pusto - napisał.
 

Polecamy też: Kuba Wojewódzki zakpił z nowego związku Anny Muchy. Przy okazji zażartował z Sylwestra Latkowskiego

Faktycznie, na zdjęciu z lotniska poza Kubą nie widać żywej duszy, co - nie da się ukryć - jest widokiem nietypowym, rzadkim i dosyć przykrym. Świadczy to również o tym, że sytuacja wciąż jest daleka od normalnej. Uwagę zwrócił jednak również prywatny samolot. Czyżby dziennikarz mógł pochwalić się posiadaniem takiego cacka? Okazuje się, że niekoniecznie, co wyjaśnił jeden z internautów.

To samolot należący do radia Newonce przecież - napisał.

Ciekawe, czy to oznacza, że Kuba Wojewódzki połączy przyjemne z pożytecznym i będzie pracować z Chorwacji?

Przeczytaj: Kuba Wojewódzki pozuje do zdjęcia na plaży. Jest też jego kruczowłosa dziewczyna. "Chyba zakochany"