Kuba Wojewódzki wrzucił do sieci odważne zdjęcie nóg partnerki. Jeden z fanów wie, kto jest ich właścicielką: Bardzo ładna

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego nie jest już taka tajemnicza? Jeden z fanów przyłapał dziennikarza z partnerką nad morzem i tym samym dowiedział się kim jest właścicielka długich nóg, których zdjęcie udostępnił na instagramowym profilu "król TVN-u".

O rzekomym romansie Kuby Wojewódzkiego i Anny Muchy jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Celebryci podsycali plotki o powrocie do siebie, publikując w sieci wymowne zdjęcia. Powoli jednak wychodzi na jaw, że serca ich obojga należą do kogoś innego. Aktorka została przyłapana na randce z tajemniczym wysokim brunetem, natomiast dziennikarz spędza wspólne chwile z inną kobietą. Samozwańczy król TVN-u wybrał się z ukochaną nad morze i chyba nie krył się tam ze swoim uczuciem, skoro jeden z jego fanów rozpoznał tajemniczą wybrankę. Podobno jest "bardzo ładna"!

Zobacz wideo Jak Kuba Wojewódzki opisał w autobiografii relację z Muchą?

Kuba Wojewódzki "uwielbia długie... podróże"

Kuba Wojewódzki zdążył pochwalić się w mediach społecznościowych, że kilka ostatnich dni spędził nad morzem. Na wycieczkę zabrał swoją tajemniczą wybrankę, której tożsamość od dawna stara się ustalić gros fanów dziennikarza. Gwiazdor opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać, jak w samochodzie wykonuje rytuał wybielania zębów. Jednak uwagę internautów przykuły długie nogi kobiety, które wystawały z tylnego siedzenia pojazdu i kończyły się aż przy kierownicy. Wojewódzki jak zwykle podpis pod fotografią okrasił odrobiną poczucia humoru, twierdząc, że jest miłośnikiem długich "podróży". 

Uwielbiam dłuuuuuuuuuuuuugie.................. podróże w doborowym towarzystwie... - czytamy na profilu Kuby. 
 

Nietrudno się domyślić, że dziennikarz w swoim poście nie miał na myśli wojaży, a kończyny swojej partnerki. Pod zdjęciem znów pojawiło się wiele domniemanych teorii i insynuacji, jakoby miały być to nogi Renaty Kaczoruk. Niektórzy nawet posunęli się do żartów, sugerujących, że towarzyszką Kuby może być sama Magda Gessler.

Okazuje się, że jeden z fanów wie, kim jest posiadaczka efektownych nóg prezentowanych na instagramowym profilu Kuby. Dodatkowo nie omieszkał podzielić się opinią, że wybranka króla TVN-u jest bardzo ładna. 

Byłem tam również dziś, już wiem, kto robił zdjęcie, bardzo ładna zresztą. Pan redaktor zawsze miał dobry gust, jeśli chodzi o kobiety i auta, pozdrawiam - napisał internauta pod fotografią Kuby znad Bałtyku. 

Myślicie, że partnerka Wojewódzkiego to znana w show-biznesie postać?