Kuba Wojewódzki pozuje przed samochodem, w środku widać kobietę. Fani zgodni: Ania Mucha! Na jej Instagramie jest podpowiedź

Kuba Wojewódzki mocno pracuje na swoją opinię playboya. Ostatnio skupił się na podgrzewaniu plotek, że ma nową ukochaną, którą może być Anna Mucha. Kolejne zdjęcie nie zabije nadziei w tych, którzy wierzą, że ta dwójka w końcu się zejdzie.

Kuba Wojewódzki nie schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet oraz serwisów show-biznesowych. Showman żyje swoim najlepszym życiem, robi wywiady, wypoczywa w ukochanym Trójmieście, chwali się tajemniczą brunetką, która chyba na dobre zagościła w jego sercu. Czyżby powiedzenie "Stara miłość nie rdzewieje" się sprawdziło i tajemniczą kobietą jest Anna Mucha?

ZOBACZ TEŻ: Sylwester Latkowski oskarża celebrytów o bierność w sprawie pedofilii. Padło nazwisko Wojewódzkiego. Odpowiedział

Kuba Wojewódzki jest z Anną Muchą?

Dziennikarz od kilku miesięcy wstawia na Instagram zdjęcia sugerujące, że jego związek z Anną Muchą znów istnieje i ma się świetnie. Dziwnym trafem takie fotki pojawiają się zawsze, kiedy Kuba ma coś do zareklamowania.  Z drugiej wrzuca też zdjęcia, na których widać - nigdy w całej okazałości - tajemniczą brunetkę. Czy Anna Mucha i tajemnicza dziewczyna to ta sama osoba? Fani mają nadzieję, że tak, a Wojewódzki umiejętnie te plotki podsyca. Zresztą aktorka też nie wypiera się relacji.

Na nowym zdjęciu Kuba pozuje przed luksusowym samochodem. Wystarczy przyjrzeć się nieco dokładniej, by na tylnym siedzeniu dostrzec brunetkę.

 
A mówią, że Mucha nie siada... - napisał jeden z internautów.
Ania Mucha! - cieszył się drugi, dodając emoji z serduszkami.
Czy tam przypadkiem nie usiadła muszka?
Zobacz wideo Kuba ma wielu przyjaciół, ale w show-biznesie nie brakuje mu też wrogów. Z tymi gwiazdami jest pokłócony:

Kuba oczywiście nie odpowiedział, ale kobieta na zbliżeniu faktycznie przypomina Muchę (zobaczycie ten kadr w naszej galerii). A co na to sama zainteresowana? Oficjalnie nic, ale na jej InstaStories możemy zobaczyć zdjęcie z... samochodu. Również czarnego.

Anna MuchaAnna Mucha Instagram.com/annamucha

Nie wiadomo, czy Wojewódzki i Mucha są razem, ale wszystko wskazuje na to, że razem połączyli siły, żeby reklamować kolejny produkt.