Dorota Gardias udostępniła nagranie z domowego koncertu córki. Przy okazji pokazała, jak wygląda jej kuchnia

Na Instagramie Doroty Gardias pojawiło się nagranie z prywatnego urodzinowego koncertu jej córki, który odbył się w kuchni dziennikarki. Trzeba przyznać, że pomieszczenie wygląda bardzo przytulnie.

Dorota Gardias pochwaliła się na Instagramie niespodzianką, którą przygotowała dla niej jej córka Hania. Niedawno media rozpisywały się na temat rozstania Doroty z poetą Dawidem, znanym szerszej publiczności pod pseudonimem Żurnalista. Sami zainteresowani nie wypowiadali się jednak na temat zakończenia związku. Gardias skupiła się na swoim życiu i chętnie publikuje zdjęcia, a także nagrania, w których występuje jej córka.

Zobacz wideo

Dorota Gardias pochwaliła się występem córki. Robi wrażenie

Ostatnio Dorota Gardias pochwaliła się prywatnym koncertem Hani, który przygotowała z okazji urodzin mamy. Dziewczynka niewątpliwie jest stworzona do występów na scenie, ale te w kuchni też robią niemałe wrażenie.

 
Najlepszy prezent urodzinowy! #prywatnykoncert #love #dziękuje #kocham #naj - napisała pod instagramowym postem Dorota.

Koncert Hanny wywołał poruszenie wśród internautów, którzy na potęgę chwalili jej otwartość, energię i obycie ze "sceną". Oczywiście znalazło się miejsce na życzenia dla jubilatki, która właśnie skończyła czterdzieści lat.

Córka ogień. Dzieciaki górą. Wszystkiego Najlepszego. Cudowny prezent niespodzianka
Pani Dorotko spełnienia marzeń i samych cudownych chwil w życiu. Hania...Wielka scena na nią czeka, te ruchy, ten luz... Jeszcze o niej będzie głośno
Haneczka wymiata, super występ. Rośnie mała skrzypaczka

Jak mieszka Dorota Gardias?

Przy okazji występu mogliśmy popatrzeć na kuchnię Doroty, która wygląda bardzo stylowo i przytulnie. Dziennikarka zdradziła, że podczas urządzania kuchni postawiła na biel. Jasne blaty doskonale współgrają z białymi meblami na wysoki połysk. Całkiem dobrze wpasował się także szary żyrandol, który pasuje do sprzętów AGD w metalicznych barwach. Wygląd pomieszczenia ocieplają rośliny - zarówno drzewka, jak i kwiaty. Kuchnia jest otwarta na salon, w którym stoi  między innymi pianino i duży płaski telewizor. Idealne miejsce na prywatne koncerty i nie tylko.

Czekamy na więcej! Mamie życzymy wszystkiego najlepszego, a córce sukcesów artystycznych.

Więcej o: