Dorota Gardias pokazała swój "budzik". Fani zachwyceni: Najmilszy budzik na świecie

Dorota Gardias na swoim Instagramie pochwaliła się, jak wstaje każdego dnia. O takim budziku marzy chyba każdy z nas.

Dorota Gardias oprócz bycia popularną i znaną pogodynką, w życiu prywatnym spełnia się jako mama 7-letniej Hani. Choć rzadko opowiada o swojej rodzinie, w mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia córeczki. Tak było i tym razem. Pochwaliła się, kto ją budzi każdego dnia.

Dorota Gardias pokazała swój "budzik"

Jak się okazuje, i jak pewnie się domyślacie, poranne pobudki serwuje pogodynce jej córka. Jednak nie są one takie zwyczajne. Mała Hania uczy się grać na skrzypcach, więc każdego ranka gra dla swojej mamy. Chyba nikt nie mógł sobie wyobrazić lepszego poranka.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Na opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć Hanię, która siedząc na małym fotelu, trzyma skrzypce. Dodatkowo Gardias podpisała fotografię jednym, ale niezwykle wymownym słowem.

Budzik.

Post skomentowało wielu fanów i pojawiła się masa miłych słów.

Najmilszy budzik na świecie.
Młoda dziewczynka A umie już tak pięknie grać, brawo.
Czekam na duet z mamą na gitarze! - czytamy.

Kto wie, może gwiazda nas zaskoczy i spełni życzenie fana. Zapewne prawie każdego ciekawiłby wspólny występ Doroty i Hani.

Przypomnijmy, że Dorota Gardias od niedawna jest w szczęśliwym związku. Choć rzadko wypowiada się na tematy prywatne, ostatnio pochwaliła się zdjęciem z ukochanym na swoim Instagramie. Wytatuowany ukochany okazał się pisarzem i autorem wierszy, ukrywającym się pod pseudonimem Żurnalista. Wybranek Gardias jest także właścicielem marki odzieżowej Miło(ść). Podobno para poznała się 6 miesięcy temu, ale nie obnoszą się ze swoim uczuciem.

W każdym razie życzymy im dużo szczęścia!

BO