Dorota Gardias potwierdza: w jej życiu jest nowa miłość! Zdjęciem z ukochanym pochwaliła się na Instagramie. To "Hank Moody dzisiejszego świata"

Dorota Gardias znowu jest zakochana! Jej wybranek jest tajmniczym, wytatuowanym pisarzem. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie.

Dorota Gardias, znana i lubiana pogodynka, ma za sobą już kilka rozstań i nieudanych związków. Chociaż ostatnio uchodziła za szczęśliwą singielkę, to od pewnego czasu zaczęły krążyć pogłoski, że prezenterka znowu jest zakochana. Dorota Gardias postanowiła potwierdzić spekulacje dotyczące jej nowego partnera, wstawiając na Instagram wspólne zdjęcie z ukochanym.

Dorota Gardias ma nowego partnera

Pogodynka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z wytatuowanym partnerem. Dorota Gardias opatrzyła je opisem wskazującym na fakt, iż związek z tajemniczym mężczyzną wniósł szczęście do jej codziennego życia.

Spokojnego wieczoru... Dziękuje Wam za dziś... to był super dzień. Do jutra - napisała
 

Fani pogodynki jak zwykle nie zawiedli i w komentarzach wyrazili wielką radość z jej szczęścia, gratulowali Dorocie Gardias nowej miłości:

Cieszę się waszym szczęściem. Bije od was ogrom miłości i dobroć
Mega para i tatuaż też
To absolutnie jest miłość, ta z (ść)

Kim jest nowy partner Doroty Gardias?

Chociaż wstawione przez pogodynkę zdjęcie nie ujawnia, kim jest jej nowa miłość, to internautom udało się już odkryć tożsamość nowego ukochanego Doroty Gardias, albowiem wytatuowany mężczyzna wrzucił identyczne zdjęcie na własny instagramowy profil. Nowy wybranek pogodynki jest ukrywającym się pod pseudonimem Żurnalista.pl pisarzem, autorem wierszy i właścicielem marki odzieżowej Miło(ść). Sam o sobie pisze: "Anonimowy pisarz. Hank Moody dzisiejszego świata. Autor pięciu bestsellerów".

 

Gratulujemy nowej miłości i mamy nadzieję, że wytatuowany pisarz w związku z Dorotą Gardias wykaże się większą rozwagą, niż serialowy Hank Moody w swoich romansach.

JP

Oni byli kiedyś parą. Zobaczcie zapomniane związki show-biznesu.

Zobacz wideo
Więcej o: