Dorota Gardias pokazała córkę. Śliczna jak mama, ale jedno zdecydowanie je różni: włosy!

Dorota Gardias od siedmiu lat spełnia się w roli szczęśliwej mamy. Pogodynka często chwali się miłością do córki w mediach społecznościowych, a teraz pokazała Hanię w całej okazałości. Fani są zachwyceni włosami dziewczynki. Podobna do pięknej mamy?

Dorota Gardias ostatnio zdobywa się na coraz większą szczerość w mediach społecznościowych. Powoli nawiązuje głębszą relację ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Niedawno wyznała, co jest jej największą słabością, podzieliła się z fanami przemyśleniami o niewierności, a nawet opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Teraz przyszedł czas na córę! Choć pogodynka już wcześniej pokazywała Hanię, ostatnia fotografia dziewczynki najwyraźniej najbardziej spodobała się użytkownikom aplikacji. Zwrócili uwagę zwłaszcza na długie i bujne włosy siedmiolatki. 

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna również poświęca się wychowywaniu córki. Zobaczcie, jak pogodynka spędza czas z rodziną!

Dorota Gardias pokazuje córkę

Zdjęć z Hanią znajdziemy na profilu Doroty Gardias sporo. Prezenterka pogody na Instagramie uwieczniała momenty ze wspólnie spędzonych chwil, podróży, nauki gry na skrzypcach czy łapaniu much na pięknym ukwieconym tarasie. Jednak dopiero teraz opublikowała fotografię dziewczynki, na której widać coś, co zachwyciło mocno fanów gwiazdy TVN-u. Mowa o długich i bujnych włosach siedmiolatki. To dość zaskakujący widok, zważywszy na to, że popularną mamę właściwie od zawsze kojarzą z krótką fryzurą

 
Jakie długie włosy ona ma! - czytamy w komentarzach internautów. 
Nie ma to jak 'poczuć wiatr we włosach'! 

Dorota opatrzyła zdjęcie krótkim, ale konkretnym podpisem, wyznając córce miłość. 

Hanna Janina #mylove - przedstawiła dziewczynkę Gardias.

Fani pogodynki zauważyli, że córeczka jest do niej bardzo podobna i niewątpliwie odziedziczyła urodę po znanej mamie. 

Śliczna dziewczynka, tak jak i jej mamusia!

Również uważacie, że Hania i Dorota są jak dwie krople wody?