Dorota Gardias rozstała się z partnerem. Znamy przyczynę. Z jej profilu na Instagramie już zniknęło wspólne zdjęcie

Dorota Gardias jest singielką. Dwutygodnik "Flesz" podaje, co było powodem rozstania pogodynki i jej partnera, Dawida.

Dorota Gardias nie jest wprawdzie naczelną show-biznesową celebrytką, ale od czasu do czasu staje się bohaterką plotkarskich serwisów. Zazwyczaj dzieje się to wtedy, kiedy pokaże córkę, lub - jak stało się to w styczniu - pochwali się partnerem. No właśnie, fani życzyli jej wszystkiego dobrego w miłości, a tej już ponoć nie ma. Dwutygodnik "Flesz" donosi, że pogodynka została właśnie singielką.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Dorota Gardias rozstała się z partnerem

Magazyn nie podaje wprawdzie zbyt wielu szczegółów na temat rozstania. Informator donosi tylko, że powodem była najczęściej chyba podawana jako przyczyna rozwodów "różnica charakterów". Plotki muszą być chyba prawdziwe, ponieważ z instagramowego profilu Doroty zniknęło zdjęcie, jakie opublikowała w styczniu, do którego zapozowały dłonie zakochanej pary.

Dorota GardiasDorota Gardias instagram.com/dorotagardias

Cóż, jest nam bardzo przykro z powody rozstania, jednak dobrze, że stało się to po kilku miesiącach związku, aniżeli dłuższym czasie. Przypomnijmy, ukochanym pogodynki był niejaki Żurnalista, przedstawiający się w mediach jako:

Anonimowy pisarz. Hank Moody dzisiejszego świata. Autor pięciu bestsellerów.

Dawid mimo że jest pisarzem, ponoć nie chciał być osobą publiczną, co musiało być lekkim utrudnieniem w obcowaniu z gwiazdą największej stacji komercyjnej w kraju.

Dawid jest skromnym chłopakiem. Nie interesuje go show-biznes i w ogóle nie chce funkcjonować w mediach – mówił jakiś czas temu informator "Party".

Na Instagramie na próżno szukać zdjęć jego twarzy. Mężczyzna większość swoich postów poświęca prezentacji tatuaży.

ZOBACZ TEŻ: Dorota Gardias pokazała córkę. Śliczna jak mama, ale jedno zdecydowanie je różni: włosy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.