Modelka Victoria's Secret zostanie mamą! Romee Strijd z dumą prezentuje zaokrąglony brzuch. Nie było jej łatwo zajść w ciążę

Romee Strijd, modelka Victoria's Secret, już niedługo zostanie mamą! Na Instagramie pochwaliła się pokaźnych rozmiarów brzuchem. Jej droga do zajścia w ciążę nie była jednak łatwa.

Rodzicielstwo to dla wielu kobiet powód do radości, a sama ciąża również bywa emocjonującym czasem. Przypomnijmy, niedawno na świecie swoje pociechy przywitały Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska, a z błogosławionego czasu cieszy się obecnie Lara Gessler oraz Maja Hyży. Teraz do grona przyszłych mam dołączyła modelka Romee Strijd. Niewiele jednak brakowało, a aniołek Victoria’s Secret musiałby zrezygnować z marzeń założenia rodziny.

Zobacz wideo

Romee Strijd pochwaliła się ciążowym brzuchem

Pod koniec maja modelka Romee Strijd przekazała fanom fantastyczną nowinę - spodziewa się dziecka. Teraz aniołek Victoria’s Secret udostępnił na Instagramie nowe zdjęcie, na którym z dumą prezentuje ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że brzuch jest już naprawdę duży!

Jesteś teraz rozmiaru mojego ulubionego owocu (awokado) - napisała modelka.
 

Modelka wygląda w ciąży kwitnąco! Tego samego zdania są jej fani, którzy nie szczędzili komplementów i miłych słów:

O mój Boże, gratuluję! To będzie najpiękniejsze dziecko na całym świecie.
Coś wspaniałego!
Wyglądasz kwitnąco. Wspaniała mama - czytamy.

Okazuje się jednak, że jej droga do zajścia w ciążę nie była usłana różami. Romee Strijd chorowała na zespół policystycznych jajników i przez wiele miesięcy nie miała miesiączki. Postanowiła jednak zadbać o siebie oraz swoje ciało i zawalczyć o posiadanie rodziny:

Dwa lata temu dostałam diagnozę - zespół policystycznych jajników (PCOS). Byłam zdruzgotana, ponieważ bycie mamą i posiadanie rodziny było moim największym marzeniem. (...) Zasięgnęłam jednak kilku informacji i okazało się, że nie jest to typowe PCOS. W moim przypadku było to związane z tym, jak bardzo eksploatowałam moje ciało i z tym, jak duży nakładałam na nie stres - wyznała.

Modelka musiała zmienić swój tryb życia i podejście do swojej sylwetki.

Doszłam więc do wniosku, że powinnam mniej intensywnie ćwiczyć, nie ograniczać jedzenia, odpoczywać, kiedy tego potrzebuję. (...) Jestem ogromnie szczęśliwa, że mój okres wrócił w listopadzie i już wkrótce będziemy trzyosobową rodziną!
 

Przyszłej mamie gratulujemy i cieszymy się jej szczęściem!