Lara Gessler kokietuje fanów, siedząc na wiklinowym krześle i prezentując naprawdę spory ciążowy brzuch. "Piękna"

Lara Gessler już za kilka miesięcy zostanie mamą. Gwiazda z chęcią publikuje w sieci kolejne zdjęcia zaokrąglonego brzucha. Znów zachwyciła internautów.

Niespełna półtora miesiąca temu Lara Gessler podzieliła się z fanami radosną nowiną. 30 kwietnia córka słynnej restauratorki opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. Celebrytka wyznała, że już wkrótce zostanie mamą. Gratulacjom nie było końca, a głos w sprawie chwilę później zabrała sama Magda Gessler. Lara już zapowiedziała publicznie, że nie zamierza iść w ślady koleżanek i być "instamatką". Prawdopodobnie nie będzie więc dzielić się swoimi macierzyńskimi doświadczeniami. Inaczej sprawa ma się w przypadku ciążowych zdjęć. Tych nie brakuje i z pewnością nie będzie brakować. Spójrzcie na to ostatnie. Wygląda kwitnąco!

Zobacz wideo Lara Gessler

Lara Gessler chwali się ciążowymi krągłościami na kolejnym zdjęciu

Podobnie jak większość Polaków Lara Gessler rozpoczęła długi weekend. Gwiazda, która na co dzień mieszka w stolicy, postanowiła wyjechać z partnerem do przytulnego pensjonatu w Skierniewicach. Na Instagramie już pojawiła się krótka relacja z pierwszego dnia wypadu. Wcześniej jednak gwiazda wrzuciła do sieci nowy post i napisała.

Śniadaniem w takich okolicznościach przyrody we wspaniałym towarzystwie zaczynamy długi weekend. Będziemy w pięknym miejscu, o którym wkrótce opowiem więcej. Czekam na Wasze rekomendacje weekendowych spotów! - napisała pod zdjęciem.
 

Choć część fanów dzieliła się z Larą swoimi weekendowymi planami, zdecydowana większość prawiła gwieździe komplementy.

Kwitniesz w ciąży!
Piękna!
Piękna przyszła mama.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć Larze spokojnego wypoczynku i czekać na nowe zdjęcia. 

ZOBACZ TEŻ: Syn Magdy Gessler chce zostać ojcem! Adoptuje dziecko? "Ciąża Lary trochę mnie zainspirowała"

Więcej o: