Internauta spytał Larę Gessler o ciążę. Gwiazda nie zamierza być "insta matką". "Nie jestem ekspertką"

Lara Gessler spodziewa się pierwszego dziecka. Oświadczyła, że nie pójdzie w ślady koleżanek z branży i nie będzie opowiadać o ciąży.

Baby boom w show-biznesie trwa! Do grona ciężarnych gwiazd należą m.in Małgorzata Rozenek-Majdan, Maja HyżyAleksandra Żebrowska, Agnieszka Radwańska, Barbara Kurdej-Szatan, czy Lara Gessler. Niektóre z wymienionych pań chętnie opowiadają o przebiegu ciąży, zaś inne ograniczają się do publikowania zdjęć, na których widać ciążowe krągłości. Do tej drugiej grupy zalicza się córka Magdy Gessler, która zapowiedziała, że nie zamierza relacjonować, jak czuje się w błogosławionym stanie. 

ZOBACZ: Lara Gessler pochwaliła się rosnącym ciążowym brzuchem. Magda Gessler komentuje. "Dojrzała, świadoma"

Zobacz wideo Maja Hyży opowiada o ciąży

Lara Gessler odpowiada na pytania fanów

Właścicielka cukierni "Słodki... słony" zachęciła fanów do zadawania pytań na InstaStories. Pojawiło się wiele pytań o jej działalność w sieci i kulinarne upodobania. Lara napisała, że prowadzi kanał na YouTubie, na którym prowadzi dwa cykle. W jednym z nich skupia się na próbowaniu miejsc, rzeczy, sportów, które polecają jej internauci, zaś w drugim tłumaczy, co kryje się pod nazwami w restauracyjnych menu. 

Jeden z internautów podjął jednak inny temat i spytał, czy Lara zamierza opowiadać o ciąży na swoim kanale. Zdecydowanie zaprzeczyła. 

Nie. Chcę, żeby mój YouTube pozostał zorientowany wokół tego, czym zajmuję się zawodowo. Nie jestem ekspertką w sprawach ciąży. Wolałabym, żeby wszystkie osoby zainteresowane tym tematem korzystały ze sprawdzonych źródeł informacji - odpowiedziała.

Lara GesslerLara Gessler screen Instagram/lara_gessler

Nie bierzemy wszystkiego za pewnik. Jak to się mówi: pożyjemy, zobaczymy. 

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler opowiada o ciąży. "Jest wymarzona. Nie czuję żadnych zmian". Zdradziła też, dlaczego ją ukrywała

Więcej o: