Piękny gest córki Ewy Błaszczyk w stronę zmarłego ojca. Odda mu hołd, kończąc studia

Marianna Janczarska już niedługo otrzyma tytuł magistra. Córka Ewy Błaszczyk wybrała wyjątkowy temat pracy dyplomowej.

Ewa Błaszczyk znana jest nie tylko ze swojej działalności artystycznej, ale też (a dla niektórych przede wszystkim) z prowadzenia fundacji "Akogo?". Motywacją do jej założenia była tragedia w rodzinie aktorki. W 2000 roku córka Ewy Błaszczyk zakrztusiła się, połykając tabletkę. Od tamtej pory Aleksandra pozostaje w śpiączce.

Zobacz wideo Ewa Błaszczyk: Nie zakładajmy na wstępie, czy będzie sukces czy klapa, tylko zróbmy robotę

Córka Ewy Błaszczyk odda hołd ojcu

Ewa Błaszczyk ma też drugą córkę, Mariannę. Dziewczyna próbowała swoich sił w aktorstwie, jednak finalnie zdecydowała się na studiowanie dziennikarstwa. Naukę łączy z pomaganiem mamie w prowadzeniu fundacji "Akogo?". W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że nadmiar obowiązków daje jej się we znaki. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

W rozmowie z Plejadą Marianna Janczarska opowiedziała nieco o swoich studiach. Jak się okazuje, jej praca magisterka to upamiętnienie ojca, który zmarł 20 lat temu.

Piszę pracę o twórczości mojego ojca - wyjaśniła.

Przypomnijmy, że Jacek Janczarski był znanym i cenionym dramaturgiem, scenarzystą oraz satyrykiem. Marianna zdradziła też, że w ostatnich tygodniach praca w fundacji wygląda nieco inaczej niż dotychczas. Chodzi oczywiście o obostrzenia sanitarne.

Mamy ograniczone dni pracy na miejscu, żeby jednego dnia nie było dużo ludzi. Choć u nas zespół na miejscu nie jest ogromny, więc jest o tyle łatwiej. Wszyscy chodzą w przyłbicach i dezynfekują ręce - wyjaśniła.

Trzeba przyznać, że Marianna Janczarska jest silną i pracowitą młodą kobietą. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Więcej o: