Doda w krótkiej blond peruce. Internauci porównują ją do Pameli Anderson. "Gorąca jak ogień!"

Doda szaleje na planie "Dziewczyn z Dubaju". Ulubionym miejscem artystki jest chyba charakteryzatornia, bowiem ostatnio przyodziała krótką blond perukę.

Doda zrezygnowała na chwilę z kariery wokalistki i została producentką filmową. Kilka dni temu weszła na plan "Dziewczyn z Dubaju", które wyreżyseruje Maria Sadowska. Paniom współpracuje się świetnie, a na planie panuje przyjazna atmosfera. Rabczewska stara się relacjonować w sieci, co tylko może. Ostatnio na przykład włożyła na głowę perukę jednej z bohaterek filmu. Fani dopatrują się w niej kanadyjskiej seksbomby.

POLECAMY: "Dziewczyny z Dubaju". Do obsady dołącza legenda kina! "Nie może się doczekać wejścia na plan"

Zobacz wideo Doda wyznaje: "Stanie się coś, co zaskoczy wszystkich"

Doda na planie "Dziewczyn z Dubaju"

Artystka postanowiła nieco poszperać w charakteryzatorni i znalazła krótką blond perukę. Przyodziała ją i opublikowała w niej selfie na instagramowym profilu.

Człowiek się zmienia, wyrasta ze starych sytuacji jak dziecko z ubrań. Czas płynie i zmienia wszystko. Olga Tokarczuk, „Dom dzienny, dom nocny" - napisała pod postem.
 

Fani ochoczo komplementowali gwiazdę. Niektórzy stwierdzili, że w takim wydaniu, idolka wygląda jak Pamela Anderson.

Trochę przypominasz Pamelę Anderson.
Pasuje Ci ta fryzura. Wyglądasz świetnie!
Gorąca jak ogień!

Produkcja filmu dopiero ruszyła, więc z pewnością Doda jeszcze nie raz zaprezentuje się w jakimś kostiumie. Przypomnijmy, w "Dziewczynach z Dubaju" mają zagrać między innymi: Olga Kalicka, Paulina Gałązka, czy była dziewczyna Antka Królikowskiego i finalistka "The Voice of Poland", Kasia Sawczuk.

ZOBACZ TEŻ: Doda o współpracy z Marią Sadowską, która przyjaźniła się z Górniak. "W przeciwieństwie do ludzi z branży..." [TYLKO U NAS]

Więcej o: