Dominika Tajner pozuje z mamą. Taki widok to rzadkość. Wyglądają jak siostry. "Kocham cię"

Dominika Tajner świętowała Dzień Matki i z tej okazji zamieściła zdjęcie. Nie brakowało czułych wyznań.

W 2014 roku media obiegła wieść o tym, że Apoloniusz Tajner rozwiódł się po 40 latach z Aleksandrą Tajner. Mama Dominiki i Tomisława nie udzielała się w mediach i pozostawała w cieniu męża. Fotografie pani Aleksandry możemy czasem odnaleźć na Instagramie jej córki. Była żona Michała Wiśniewskiego zamieściła ujęcie z mamą z okazji jej święta. 

ZOBACZ: Dominika Tajner pochwaliła się zdjęciem swojej mamy. Była żona Apoloniusza to piękna kobieta

Dominika Tajner zamieściła zdjęcie z mamą

Celebrytka pokazała fotografię, na której jest z Aleksandrą Tajner na koncercie na stadionie. Panie mają zabawne miny, a Dominika opatrzyła publikację uroczym wyznaniem. 

Mam najwspanialszą mamę na świecie! A dziś jest jej święto. Kocham cię mamusiu - napisała Dominika Tajner.

Dominika Tajner z mamąDominika Tajner z mamą screen Instagram/dominika_tajner

Rozwód Apoloniusza Tajnera z Aleksandrą i nowy związek

Nie wiadomo, jak potoczyły się losy pani Aleksandry po rozwodzie z mężem. Za to Apoloniusz w 2019 roku ożenił się z 36 lat młodszą Izabelą Podolec. Para zaczęła się spotykać w 2011 roku i wtedy Apoloniusz zdecydował się odejść od żony i zainwestować w związek z młodszą partnerką. Poznali się w... pociągu!

Zobacz wideo Dzień Matki obchodziła także Izabela Janachowska. Dostała od synka kwiaty
Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało - wyznała Podolec w "Dzień Dobry TVN".

Przez kolejne trzy lata Izabela i Apoloniusz ukrywali swój związek. Publicznie po raz pierwszy pokazali się na Balu Mistrzów Sportu w 2016 roku. Para w ubiegłym roku powitała na świecie syna Leopolda Apoloniusza, który odziedziczył imię po dziadku i ojcu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.