Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się oryginalnym obrazem. Internauci: Smutny, a zarazem piękny

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała obserwatorom efekt współpracy z artystą Michałem Zaborowskim. Obraz, w którego tworzeniu dziennikarka brała udział.

Agnieszka Woźniak-Starak znana jest głównie jako dziennikarka telewizyjna i radiowa. Na swoim koncie ma prowadzenie programów takich jak "Na językach" czy "Ameryka Express". Okazuje się jednak, że bardzo bliska jej sercu jest również sztuka. Gwiazda TVN udostępniła bowiem na swoim Instagramie obraz, który pomagała malować.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje oryginalny obraz

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała obserwatorom efekt współpracy z artystą Michałem Zaborowskim. Obraz, w którego tworzeniu dziennikarka brała skromny udział, jest interpretacją motywu wygnania z raju. Trudno zaprzeczyć, że dzieło wywołuje w odbiorcach silne emocje.

Kiedyś chciałam iść na ASP, ale byłam zbyt leniwa. Za to niedawno odwiedziłam pracownię Michała Zaborowskiego i nawet parę razy dotknęłam pędzlem płótna. Dosłownie parę. No dobra, pochlapałam też trochę choinki! Oto efekt naszej „wspólnej” pracy. Świetną interpretację obrazu przeczytacie na profilu @michalzaborowski_artist - napisała prezenterka.
 

Musimy przyznać, że na nas obraz zrobił ogromne wrażenie. Podobnie na dzieło zapatrują się fani dziennikarki.

Kurczę, ten obraz jest taki osobisty, wręcz smutny, a zarazem piękny...
Bardzo poruszające jak dla mnie... Kobieta z Pani o wielu talentach, gratuluję.
Zawsze jeszcze może pani iść na ASP, myślę, że warto. Pięknie.

Zawsze czuliśmy, że Agnieszka Woźniak-Starak jest artystyczną duszą! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś zdecyduje się pokazać własne prace. Kto wie, może doczekamy się nawet wystawy prac prezenterki?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój dom. Salon robi wrażenie, ale spójrzcie tylko na garderobę. Prawdziwy sztos.