Anna Lewandowska ma nową fryzurę? "Chyba był fryzjer na chacie". Wycieniowała końcówki albo eksperymentuje z modelowaniem

Czy Anna Lewandowska mimo izolacji w domu zmieniła fryzurę? Jej nowe zdjęcie zaciekawiło internautów.

Anna Lewandowska jak większość polskich gwiazd, razem ze swoją rodziną izoluje się w domu. Z tego powodu coraz chętniej dzieli się pomysłami na ćwiczenia w domowym zaciszu, a także proste i zdrowe potrawy. Czy na nowym zdjęciu trenerka pokazała się w nowej, odświeżonej fryzurze i ze sztucznymi rzęsami?

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Anna Lewandowska w nowej fryzurze

Na zdjęciu trenerka ma wycieniowane końcówki i równo obciętą grzywkę. Czyżby fryzura była tylko efektem wymodelowania włosów?Końcówki są wycieniowane. Do tej pory trenerka nosiła proste włosy, które wydawały się być równej długości, więc fryzura sprawia wrażenie nowej. Fani zauważyli też różnicę w rzęsach trenerki. Pomalowała je czy "zrobiła"?

 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci trochę nie dowierzają, że trenerka mogła wykonać taką fryzurę w domowych warunkach.

Chyba był fryzjer na chacie.
Rzęsy mimo kwarantanny widzę zrobione.
Ładny kolorek włosów - czytamy.

Trenerka nie odpowiedziała na żaden z komentarzy. Jest zmiana?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Anna Lewandowska - Instagram

Anna Lewandowska rodzina

Przypomnijmy, że Ania i Robert Lewandowscy już niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Tego momentu wyczekują nie tylko rodzice, ale i media na całym świecie. Termin przewidywany jest na maj, także z każdym dniem trenerka jest coraz bliżej rozwiązania. Dodatkowo Anna Lewandowska nieustannie przygotowuje się do porodu, który nie będzie łatwy w tych czasach. Pierwszy przeszła bardzo ciężko, także stara się zrobić wszystko, by za drugim razem było łatwiej. Mocno trzymamy za to kciuki i nie możemy doczekać się drugiego maleństwa Lewandowskich.

Więcej o: