Katarzyna Cichopek pozuje na tle rzepaku, a fani zachwycają się jej włosami. "Dałabym się zabić za takie"

Katarzyna Cichopek, z okazji majówki, zdecydowała się wybrać na spacer wśród kwitnących pól. Zdjęciami z tego wypadu podzieliła się na Instagramie, a obserwatorzy docenili naturalną fryzurę aktorki.

Katarzyna Cichopek nigdy nie zapomina o swoich fanach. Podczas izolacji nie raz udowodniła, że zna wiele sposobów na podtrzymanie kontaktu z internautami. Wystarczy wspomnieć, że wraz z mężem zachęca obserwatorów do doskonalenia tanecznych umiejętności, korzystając z ich programów. Aktorka chętnie angażuje się też we wszelkiego rodzaju rozmowy na żywo oraz wywiady online.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach

Katarzyna Cichopek na majówce

Tym razem Katarzyna Cichopek postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami sposobem na spędzenie majówki. Oczywiście w tym wolnym od pracy czasie można posiedzieć na balkonie, zwłaszcza, jeśli jest on tak stylowo zaaranżowany, jak w mieszkaniu aktorki czy poczytać książkę. Jednak czasami trzeba przecież zaspokoić potrzebę obcowania z czystą naturą. Aktorka znalazła więc ustronne miejsce i wybrała się na spacer po polach wśród kwitnącego rzepaku. Zdecydowała się uwiecznić tę chwilę i zapozować na kwiecistym tle. Sesja wyszła naprawdę dobrze, a gwiazda pozytywnie zaskoczyła nas też swą energetyczną stylizacją.

Cześć. A jak Wasza majówka? - zapytała.
 

Fanki doceniły urodę Katarzyny Cichopek, lecz to fryzura aktorki wywarła na obserwatorkach szczególne wrażenie:

Dałabym się zabić za Pani włosy. Piękne.
Fajne włosy.

Jedna z komentatorek zapytała aktorkę wprost:

Jak układasz włosy, że nie są już kręcone? Co ja bym dała za taki patent.
To natura - odpowiedziała.

Nam także podoba się naturalna fryzura Katarzyny Cichopek, ale jeszcze bardziej doceniamy jej słoneczne zdjęcie w malowniczym rzepaku! Jak myślicie, czy to Marcin Hakiel stał po drugiej stronie obiektywu?