Marcin Hakiel przyłapał Katarzynę Cichopek na tańcu w słuchawkach. "Żonka odpaliła sobie silent disco"

Katarzyna Cichopek uwielbia spędzać czas na swoim balkonie. Ostatnio ostała przyłapana przez swojego męża Marcina Hakiela na tańcu przy podlewaniu kwiatów.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dzielą pasję, którą niewątpliwie jest taniec. Para poznała się dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami". Przyjaźń, która połączyła ich na parkiecie, była tak silna, że z czasem zakochali się w sobie. Teraz tworzą szczęśliwą rodzinę i doczekali się dwójki dzieci. Zwykle stronili od mediów społecznościowych, jednak w czasie izolacji chętnie pokazują swoje życie prywatne. Ostatnio na Instagramie Kasi pojawiło się nagranie zarejestrowane przez jej męża, który przyłapał ją na balkonie. 

ZOBACZ: Marcin Hakiel wspomina pierwsze spotkanie z Katarzyną Cichopek: Nie wiedziałem, kim jest i czy jest gwiazdą

Katarzyna Cichopek przyłapana na domowym silent disco

Gwiazda chętnie spędza czas na balkonie, na którym nie brakuje kwiatów. Katarzyna założyła bezprzewodowe słuchawki i w rytmie muzyki zadbała o rośliny znajdujące się na powietrzu. Całą sytuację nagrał mąż aktorki, komentując zgrabne ruchy ukochanej. 

Kochani zobaczcie, to tutaj się wyprawia, u nas na balkonie. Normalnie żonka odpaliła sobie silent disco. Hej, nie za dobrze? - zapytał Hakiel tańczącą Cichopek.
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach

Uśmiechnięta Kasia stwierdziła, że gdy podczas majówki musimy się izolować, watro poruszać się w domowym zaciszu i potańczyć. Taka aktywność przyniesie nam dużo radości i poprawi humor.

Słuchajcie, idzie majówka, a większość naszych planów wzięło w łeb, co nie zmienia faktu, że nadal możemy być szczęśliwi, uśmiechać się i tańczyć gdzie się tylko da - stwierdziła gwiazda.

Para niejednokrotnie udowadniała, że kocha taniec. Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca ulicę zamienili w parkiet i zaczęli wywijać w rytm muzyki The Pointer Sisters.