Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zamienili ulicę w parkiet "Tańca z gwiazdami". Ale wywijają!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uczcili Międzynarodowy Dzień Tańca przypadający 29 kwietnia. Ich występ mogli podziwiać sąsiedzi.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku podczas udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Przyjaźń, która połączyła ich na parkiecie, była tak silna, że z czasem zakochali się w sobie i założyli rodzinę. Dziś wychowują jedenastoletniego Adama i siedmioletnią Helenę. Zawsze stronili od opowiadania o życiu prywatnym, lecz w pewnym momencie stali się wyjątkowo aktywnymi użytkownikami Instagrama. 29 kwietnia wyszli na ulicę i zatańczyli do piosenki "I'm so excited". Wszystko z okazji przypadającego na ten dzień święta.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tańczą jive'a na środku ulicy

Mowa o Międzynarodowym Dniu Tańca. Katarzyna i Marcin, którzy poznali się na tanecznej sali nie mogli więc nie uczcić tego dnia. Wyszli na ulicę i zaczęli wywijać w rytm muzyki The Pointer Sisters. 

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Tańca. Odpalcie muzę i tańczcie razem z nami. Uśmiech gwarantowany!
 

Jive wyszedł im naprawdę świetnie i uważamy, że nagranie jest zdecydowanie za krótkie. Z chęcią obejrzelibyśmy dłuższy fragment występu, do którego warto dodać, dołączyli znajomi pary. 

Superancki pomysł!
No to udało Wam się!
Super filmik, ale krótki. Jesteście świetni.

To nie pierwsze takie popisy uwielbianego przez Polaków małżeństwa w ostatnim czasie. Kilkanaście dni temu Katarzyna i Marcin uczyli tanecznych kroków prowadzących "Dzień dobry TVN". Nagranie opublikował na Instagramie Filip Chajzer.

 

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel wspomina pierwsze spotkanie z Katarzyną Cichopek: Nie wiedziałem, kim jest i czy jest gwiazdą