Marcin Hakiel wspomina pierwsze spotkanie z Katarzyną Cichopek: Nie wiedziałem, kim jest i czy jest gwiazdą

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w programie Krzysztofa Ibisza wspominali swoje pierwsze spotkanie. Okazało się, że instruktor "Tańca z gwiazdami" nie miał pojęcia, kim jest jego taneczna partnerka.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już od dwunastu lat tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Swoją rodzinną sielanką para chętnie dzieli się z instagramowymi obserwatorami, szczególnie podczas izolacji. Ostatnio małżonkowie opowiedzieli o randkowaniu w domowym zaciszu, a także pokazali, jak relaksują się na balkonie. Teraz ich fani mają natomiast okazję dowiedzieć się nieco więcej o początkach ich znajomości.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała, jak robi makijaż

Marcin Hakiel wspomina pierwsze spotkanie z Katarzyną Cichopek

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z gwiazdami" w 2005 roku. Wygrali jednak nie tylko Kryształową Kulę, lecz przede wszystkim miłość. Ostatnio w "Demakijażu" Krzysztofa Ibisza małżonkowie opowiedzieli o sekrecie na szczęśliwe i trwałe małżeństwo, przywołali również swoje pierwsze spotkanie. Tak wspominał je Marcin Hakiel:

Miałem takie wyobrażenie, że będzie to jakaś turbo gwiazda. Nie wiedziałem, kim Kasia jest. Przyszedłem na salę i zobaczyłem dziewczynkę z warkoczami. W sumie nie wiedziałem, czy to jest ta gwiazda, czy nie.

Katarzyna Cichopek miała na tancerza nieco inne spojrzenie. Aktorka wyznała, że już wcześniej oglądała "Taniec z gwiazdami" i śledziła poczynania Marcina na parkiecie:

Byłam zafascynowana programem i moim marzeniem było w nim wystąpić. Jak dowiedziałam się, że będę tańczyła u boku Marcina Hakiela, doskonale wiedziałam, kim jest, jak tańczył w pierwszej edycji, jak wygląda i jakie ma sukcesy - wspominała.

Godziny spędzone w sali treningowej dały jednak parze świetną okazję, by się poznać. Przypuszczaliście, że tak wyglądały początki ich wielkiej miłości?

Więcej o:
Komentarze (3)
Marcin Hakiel wspomina pierwsze spotkanie z Katarzyną Cichopek: Nie wiedziałem, kim jest
Zaloguj się
 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  jaki kraj takie "gwiazdy"..... tancerz ( jak to dumnie u faceta) i udająca aktorkę dziuna bez talentu....i pajacowanie na insta cos tam na dodatek tego wspaniałego gwiazdorstwa dla pustaków...

 • misiek1959

  Oceniono 1 raz 1

  Ja do dzisiaj nie wiem kim jest pani Cichopek, bo o ile wiem, to żadnego wykształcenia scenicznego nie ma, więc aktorką nie jest.

 • plastikpiokio

  0

  wczoraj zwymiotowalem do muszli ----patrze a tam same hakiele i cipotki ---widocznie się zatrulem nimi .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX