Fanka zarzuciła Kasi Cichopek, że jej zdjęcia są zbyt idealne. Aktorka zareagowała z dystansem i zażartowała

Kasia Cichopek podzieliła się z fanami nowym zdjęciem na Instagramie. Obserwatorka uznała je za zbyt perfekcyjne. Aktorka nie dała się jednak wyprowadzić z równowagi.

W związku z obecną sytuacją w naszym kraju wiele gwiazd zdecydowało się pozostać w domach i do tego samego zachęcają swoich fanów. Celebryci dzielą się z obserwatorami sposobami na spędzenie czasu w domowym zaciszu, proponując treningi lub pieczenie szarlotki. Kasia Cichopek również postanowiła zostać w swoim mieszkaniu, a fanów zachęciła do czytania książek. Obserwatorzy skupili się jednak na czymś zupełnie innym, niż lektura wybrana przez aktorkę.

Zobacz wideo

Kasia Cichopek zaczepiona przez fankę

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, na którym przykryta kocem czyta powieść. Aktorka postanowiła polecić swoim fanom pewną podnoszącą na duchu lekturę:

Dziś oddaje się błogiej relaksacji z książką Klaudii Bianek „Życie po Tobie” (...). Myślę, że w obecnej sytuacji ta książka doda Wam otuchy, będzie jak antidotum na wszystkie smutki. To piękna opowieść o kobiecej sile i oczywiście o miłości. Serdecznie Wam polecam - napisała Cichopek.
 

Chociaż cześć obserwatorów zainteresowała się poleconą przez aktorkę książką, znaleźli się też tacy, którzy w poście prezenterki doszukali się jedynie zagrywki kreującej wizerunek:

Trochę za idealne te fotki, ale rozumiem, że z tego żyjesz. Pozdrawiam.

Katarzyna Cichopek postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz. Przy okazji udowodniła, że ma do siebie dystans i poczucie humoru:

Taka już jestem... idealna.

Przypomnijmy, że ostatnio aktorce oberwało się od fanów z jeszcze innego powodu. Katarzyna Cichopek została przez obserwatorów skrytykowana za stylizację na balkonie. Internauci stwierdzili wtedy, że ubiór aktorki jest nieadekwatny do sytuacji.

PJA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.