Katarzyna Cichopek spędza już piętnaste walentynki z mężem. Czułych słów nie brakuje

Katarzyna Cichopek razem z Marcinem Hakielem w dzień zakochanych nie kryli czułości i pokazali zdjęcie sprzed lat.

Katarzyna Cichopek w walentynki podzieliła się zdjęciem ze swojego ślubu. Fotografia jest naprawdę urocza, jednak to komentarze zwracają największą uwagę. Zdjęcie skomentował również jej mąż, Marcin Hakiel, który nie szczędził czułości.

Katarzyna Cichopek świętuje walentynki

Na zdjęciu możemy zobaczyć Kasię w białej sukni, czule obejmującą męża. Prawdopodobnie jest to ujęcie z pierwszego tańca młodej pary.

I tak już 15 lat, moja Walentynko. Życzymy Wam dużo miłości, cierpliwości, tolerancji i luzu. Doceniajcie małe gesty, mówcie ciepłe słowa i często się przytulajcie, kochani - podpisała zdjęcie.
 

Marcin postanowił w komentarzu pokazać, jak wielkie uczucie ich łączy. Nas zaskoczyły zdrobnienia, których używają.

Dokładnie pamiętam ten moment naszego wesela, jeden z piękniejszych momentów w moim życiu. Love You, moja Żabciu - napisał Marcin.
Ja też Ciebie love, moja Rybko - odpisała mu Kasia.

Do życzeń dołączyli fani aktorki i nie kryli zachwytu. W końcu rzadko w polskim show-biznesie możemy zobaczyć parę z tak długim stażem.

Wow! Niesamowite. Jakby to było wczoraj. Wciąż piękni i młodzi.
Najlepsi. Szczęścia po kres i radości do łez.
Można? Można! Można być celebrytą i żyć w miłości i stałości! Pięknie na Was patrzeć! Zawsze podziwiałam i będę podziwiać, trzymając kciuki za Waszą piękną miłość! - czytamy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z gwiazdami". Marcin był jej trenerem i z czasem zrodziła się między nimi miłość. Są bardzo wierzącą rodziną i wielokrotnie wspominali, że to sakrament małżeństwa umocnił ich związek. Dzięki niemu podczas największych kryzysów nie odpuszczali i walczyli o miłość. Para małżeństwem jest od 2008 roku. Obecnie wychowuje dwójkę dzieci - córkę Helenkę i syna Adama.

BO