Katarzyna Cichopek opowiedziała o kryzysie w związku z Marcinem Hakielem. Nie zawsze było idealnie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od 2008 roku. Para w najnowszym wywiadzie opowiedziała o blaskach i cieniach ich związku.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z Gwiazdami". Marcin trenował gwiazdę "M jak Miłość", a z czasem uczucie między taneczną parą rozkwitło. Od niemal 12 lat uchodzą za idealne małżeństwo, ale nie zawsze było tak kolorowo. Hakiel i Cichopek opowiedzieli o trudnych momentach. 

Zobacz wideo

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek opowiedzieli o kryzysie

Tancerz stwierdził, że czuł się przytłoczony sytuacją, w której się znajdował po narodzinach pierwszego dziecka. Para miała wtedy kłopoty finansowe. 

W pewnym momencie poczułem się przytłoczony rzeczywistością - powiedział po latach Marcin Hakiel "Rewii".

Aktorka wyznała, że to sakrament małżeństwa umocował ich związek. Dzięki temu oboje nie chcieli poddawać się w walce o małżeństwo, bo wiedzieli, że przyrzekli przed Bogiem. Oboje pracują nad tym, żeby się układało. 

Mieliśmy gorsze chwile. Być może, gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: "Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa". Ale składaliśmy sobie przysięgę. Mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek - wyznała Katarzyna Cichopek.

Marcin stwierdził, że rodzina to dla niego największa wartość. Docenia te chwile spędzone z żoną i dziećmi. 

Usiąść na dywanie, zagrać w grę planszową, razem we czwórkę. Wydaje mi się, że to jest coś, co najbardziej rozwija dzieci. Wtedy rozmawiamy i możemy im najwięcej przekazać. To jest największy plus - stwierdził Hakiel.

Oboje starają się o czas dla siebie. Planują wyjścia na randki i próbują dotrzymywać terminów. 

Wpisuję je do kalendarza i bardzo pilnuje tych terminów. To ważne żeby znaleźć czas, aby odkrywać siebie stale na nowo - powiedziała aktorka.

Gwiazdy chętnie pokazują wspólnie spędzone chwile na Instagramie. Dzielą się z fanami życiem rodzinnym.

 

Fani w mediach społecznościowych pytali, czy para planuje kolejne dziecko. Marcin powiedział, że chociaż myśli o kolejnym potomku, to i tak jego żona już ma szóstkę dzieci. Dwójkę swoich i czwórkę serialowych.

Czasem sobie marzę, że może jakieś trzecie by nam się przydarzyło - wyznał tancerz.

Ostatnio w "M jak Miłość' sporo się dzieje. Paweł zakochał się w Kindze, która jest żoną jego brata bliźniaka i zbiega o jej względy. Aktorka pokazała, jak powstaje serialowa Kinga Zduńska

Jak myślicie, czy wkrótce pojawi się kolejny maluszek w rodzinie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela? 

DK