Anna Prus pokazała nowe zdjęcie z synem, ale to ona zwróciła uwagę internautów. "Wyglądasz jak jego siostra"

Anna Prus pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem z synkiem. Fani nie kryli swojego zachwytu, ale nie tylko chłopcem. Aktorka również zrobiła na nich wrażenie.

Pod koniec stycznia tego roku Anna Prus po raz pierwszy została mamą. Do tej pory aktorka bardzo chroniła swoją prywatność i nie chwaliła się ciążą w mediach społecznościowych. To, że zostanie mamą, na jaw wyszło dopiero, gdy paparazzi przyłapali ją w jednej z kawiarni i nie dało się nie zauważyć sporego ciążowego brzucha. Potem już Anna Prus pochwaliła się zdjęciami z baby shower, a teraz chętnie publikuje zdjęcia synka.

Zobacz: Anna Prus jest w ciąży. Poród byłej dziewczyny Radosława Majdana już lada moment

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Anna Prus pokazała nowe zdjęcie z synem

Aktorka i była partnerka Radka Majdana regularnie chwali się zdjęciami syna. Tym razem pokazała uroczą fotografię, która zachwyciła internautów. Jednak nie tylko chłopiec zebrał komplementy, ale i jego mama. Fanki Anny Prus zwróciły uwagę, że na najnowszej fotografii wygląda bardzo młodo.

 
Wyglądasz na tym zdjęciu jak jego siostra.
Aniulka jaka jesteś dziewczyneczka.
Na tym zdjęciu wyglądasz Aniu jak nastolatka - piszą fanki.

Aktorka odpowiedziała na jeden z powyższych komentarzy i przy okazji zażartowała.

Laktacja czyni cuda, sama przecież wiesz!

Nie sposób nie zgodzić się z komentarzami. Na zdjęciu zarówno syn jak i aktorka zachwycają.

Polecamy: Anna Prus urodziła! Pokazała zdjęcie ze szpitala. "W końcu razem"

 Kim jest Anna Prus

Anna Prus zagrała m.in. w "Wojnie polsko-ruskiej", "Dywizjonie 303. Historia prawdziwa" czy serialu "Przyjaciółki", jednak w kręgach show-biznesu najbardziej jest znana ze związku z Radosławem Majdanem. Spotykali się w 2012 roku, jednak ich relacja trwała jedynie kilka miesięcy. Anna Prus znalazła nową miłość i została mamą.