Anna Prus jest w ciąży. Poród byłej dziewczyny Radosława Majdana już lada moment

Anna Prus jest w zaawansowanej ciąży. Paparazzi przyłapali ją z mocno zaokrąglonym brzuchem w jednej z warszawskich kawiarnii. Poród tuż tuż.

Anna Prus ma na swoim koncie sporo ról aktorskich m.in. w "Wojnie polsko-ruskiej", "Dywizjonie 303. Historia prawdziwa" czy serialu "Przyjaciółki", jednak w kręgach show-biznesu najbardziej jest znana ze związku z Radosławem Majdanem. Spotykali się w 2012 roku, jednak ich relacja trwała jedynie kilka miesięcy. Anna Prus znalazła nową miłość i już niedługo na świecie powita swoje pierwsze dziecko

Anna Prus jest w ciąży

Anna Prus przez pierwsze miesiące ukrywała swój błogosławiony stan. Aktorka przestała bywać na branżowych imprezach, a na Instagramie ostatnie zdjęcie dodała w sierpniu ubiegłego roku, gdy nie było jeszcze niczego widać. Teraz już wiemy, czemu była aż tak powściągliwa.

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu:

Zobacz wideo

Paparazzi przyłapali ją w kolejce w jednej z warszawskich kawiarni. Aktorka miała na sobie czarny golf, który uwydatniał jej mocno zaokrąglony, ciążowy brzuch. Ten jest już pokaźnych rozmiarów, więc domniemamy, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. 

Gratulujemy!

RG